hotel w dobieszkowieZaledwie kilkanaście kilometrów dzieli Łódź – 700-tysięczną aglomerację miejską położoną w sercu Polski, od sielskiej enklawy ciszy i spokoju – rezerwatu przyrody „Struga Dobieszkowska”.

W tym urokliwym miejscu znajduje się znany w okolicy Hotel i Ośrodek konferencyjny. Jest to głównie miejsce służące do oragnizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji, ale nie mniej ważną funkcją ośrodka jest organizacja wspaniałych uroczystości weselnych.

Dzięki swojemu położeniu miejsce to przez cały rok zachwyca swoim klimatem wszystkich, którzy organizują tutaj swoje wesela.

Dodaj prestiżu swojemu przyjęciu poprzez zaproszenie doświadczonych barmanów.

drinki na wesele

Chielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy będą organizować wesele w Dobieszkowie do skorzystania z usług naszej firmy. Z opinii naszych Klientów wiemy, że nasza obecność na przyjęciu dodaje Gościom odwagi i energii do zabawy.

Efektownie podane koktajle oraz uśmiechnięci i czarujący barmani sprawią, że goście poczują się wyjątkowo. Oto jedna z opinii o pracy barmanów:

Miałem okazje widzieć obsługę i pokaz barmański w wydaniu „Weselnego drink Bar” na swoim weselu. Obsługa ŚWIETNA a pokaz wręcz mistrzowski! Do dzisiaj goście wspominają barmanów. Polecam Weselny Drink Bar gorąco każdemu, kto organizuje swoje wesele lub przyjęcia.Warto i radzę sie długo nie zastanawiać! Takich fachowców nie ma zbyt dużo na rynku.
Jeszcze raz dziękuje za wspaniałą obsługe!

Krzysztof Melnarowicz, Data: 19.09.2013

Atuty Hotelu w Dobieszkowie.

Wiosną w parku słychać cudowny świergot ptaków, latem drzewa dają fantastyczne wytchnienie od skwaru, jesienią miejsce to mieni się feerią barw, a zimą dodaje jedynej w swoim rodzaju, bajkowej scenerii każdej uroczystości weselnej.

Na gości czekają dwie sale: sala w Dworku mogąca pomieścić do 80 osób oraz klimatyzowana sala konferencyjna, w której bawić może się nawet 150 uczestników wesela.

Jeśli dodamy do tego bardzo bogate menu oraz darmowy nocleg w apartamencie dla nowożeńców – nie będzie dziwić nikogo popularność tego miejsca nie tylko wśród mieszkańców Łodzi.

Na gości weselnych czeka również hotel dysponujący 87 miejscami w apartamentach oraz pokojach 1 – 4 osobowych z łazienkami. Atrakcją hotelu jest znajdująca się tam sauna oraz siłownia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej usługi – skontaktujcie się z nami poprzez zadanie pytania lub formularz kontaktowy na stronie.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajazd Gościnny Lublin – Opinie

Zajazd Gościnny znajdujący się w pobliżu Lublina oferuje Parom Młodym oraz ich gościom świetną atmosferę dzięki pięknym wnętrzom oraz wyjątkowym...

Zamknij