hotel zlote deby warszawa - sala weselna

Hotel Złote Dęby zlokalizowany jest jest w odległości 16 kilometrów od Warszawy, przy zielonej Białołęce. W swojej ofercie ma salę, która może pomieścić do 160 osób. Miejsce jest oczywiście klimatyzowane, a wystrój sprawia, że Para Młoda oraz Goście poczują się tutaj jak w bajce.

Szef kuchni hotelu Złote Dęby serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej. Menu oczywiście można indywidualnie dostosować i zmienić zgodnie z życzeniem Pary Młodej. Są również gotowe zestawy, które sprawdzają się i smakują niebanalnie.

Doświadczona obsługa hotelu zadba o wymagania Gości. Będzie zawsze w momencie kiedy ktoś potrzebuje pomocy. Dzięki temu Goście poczują się wyjątkowo.

Sala Weselna W Okolicy Warszawy – Złote Dęby

Jeżeli organizujesz wesele w stolicy koniecznie zapoznaj się z ofertą tej sali weselnej. Jest elegancka, ma szeroki wachlarz możliwości jeżeli chodzi o organizację i aranżację atrakcji na wesele.

Ponadto posiada przytulne i zadbane pokoje, w których można ulokować przyjezdnych Gości. Do tego mieści się w zielonej i urokliwej okolicy – nieopodal Białołęki. To zdecydowanie duży atut. Dodatkowym udogodnieniem będzie obszerny parking i ładna sceneria dookoła budynku.

atrakcje na wesele w dworze kruszowAtrakcje Na Wesele – Co Można Zorganizować W Złotych Dębach?

Jako firma barmańska świadcząca usługi gastronomiczne i artystyczne na imprezach gościliśmy wielokrotnie na sali weselnej w Złotych Dębach przy okazji Pokazu Barmańskiego czy też obsługi barmańskiej trwającej całą noc.

Bez apelacyjnie  polecamy takie rozwiązanie na wesele. Są to atrakcje, które po pierwsze są dla wszystkich. Co oznacza, że każdy Gość skorzysta z takiej niespodzianki, a po drugie podnoszą prestiż przyjęcia. Im więcej różnorodności w napojach, tym mamy większą pewność, że zadowolimy Gości. Wódka czysta to ograniczenie, nie tylko dlatego że to jeden rodzaj alkoholu, ale również dlatego, że jest kupowana w jednej  określonej marce. Goście, którzy akurat nie przepadają za kupioną przez nas wódką, mogą pić ją w drinkach, bądź mogą zdecydować się na inny rodzaj alkoholu.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Stary Folwark Toruń – Sala Weselna

Sala weselna w Starym Folwarku to jedno z miejsc na mapie Torunia, które wyróżnia się klasą i stylem. Przyjęcie urządzone...

Zamknij