weselny partnerBarman na wesele wydaje ci się niezwykłą atrakcją, która może zachwycić gości? Jesteś pewna / pewny, że to właśnie profesjonalna obsługa barmańska ma być głównym „punktem” zabawy weselnej, a nie pokazy fajerwerków czy iluzjonistów? Pewnie byłbyś / byłabyś w stanie zarezerwować termin już dziś, gdyby nie… twoja „druga połówka”. Wcale nie musisz „stawać na głowie”, by ją /go przekonać. Wystarczy kilka mocnych argumentów. Oto one.

Barman na wesele to trend na długie lata

Jeżeli twój partner uwielbia podążać za nowymi trendami, także ślubno-weselnymi, powiedz że barman na wesele to trend, który będzie obowiązywał na modnych weselach roku 2011 i przyszłych latach. Jeżeli więc nie chce wyjść na niemodnego już przyszłego małżonka, koniecznie musi zdecydować się na barmana.

Barman na weselu to zadowoleni goście

Barmani na wesele powoli „wchodzą na salony”. Niemniej jednak ich obecność na przyjęciu należy jeszcze do rzadkości. Decydując się na obsługę barmańską mamy więc pewność, że większość naszych gości nie miała jeszcze przyjemności kosztowania fantazyjnych drinków. Dzięki temu będzie to dla nich ogromną atrakcją, która sprawi że bliscy przy każdej nadarzającej się okazji, będą mile wspominać przyjęcie weselne. A czyż nie opinia gości się liczy?

Kolorowe koktajle atrakcyjną alternatywą wódki

Nie ulega wątpliwości, że głównym alkoholem podawanym na weselach jest wódka. Niestety nie wszyscy lubią lub mogą ją pić. Barman na wesele stwarza możliwość skosztowania innych trunków, a tym samym – otworzenia się na nowe smaki. Wódkę popijana sokiem bądź colą można zamienić na smakowite drinki przygotowane na bazie innych alkoholi.

I ty możesz być barmanem

Zatrudniając barmana na wesele będziemy mieć jedyną i raczej niepowtarzalną okazję do tego, by spróbować swoich sił w profesji barmańskiej. W ramach obsługi najczęściej Para Młoda otrzymuje krótki kurs z tworzenia drinków. Dzięki temu pojawia się szansa wcielenie się w barmana, co nierzadko bywa spełnieniem marzeń.

Tyle argumentów wystarczy, by przekonać partnera do barmana na wesele. Pamiętajmy, że ślub i wesele to niezwykła chwila w życiu każdego człowieka. Raz w życiu można więc pozwolić sobie na odrobinę luksusu, którą profesjonalna obsługa barmańska jak najbardziej może zapewnić.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pizza na weselu? Czy stać Cię na taką ekstrawagancję?

Planujesz wesele, nie zapominasz więc o zakupie wódki. W dniu przyjęcia kelnerzy stawiają kilka butelek na stole, do tego soki...

Zamknij