Planując wesele musimy zastanowić się nad wyborem wódki. Możemy zrobić niewielki wywiad. Zapytać znajomych wprost, jaka wódka najlepsza na wesele? Spośród najczęściej pojawiających się sugestii wybierzemy właściwą dla nas wódkę.

Jaka najlepsza wódka na wesele, według powszechnych opinii?

Jest kilka marek, które zawsze są na topie i sprawdzają się na każdym weselu. Dlaczego? Ponieważ skojarzenia z nimi związane są pozytywne, a smak i wygląd butelki neutralny. Wódki te są powszechnie lubiane, a do tego ich cena jest przystępna.

Wódka Wyborowa. Jest to popularna marka. Znana i sprawdzona. Pary Młode chętnie kupują wódkę Wyborową na swoje przyjęcia mając wiedzę i przekonanie, że nikt z gości nie będzie narzekał. Według rankingu, który przeprowadzaliśmy jakiś czas temu na naszym fun page na facebook’u wódka Wyborowa jest jedną z najczęściej widywanych wódek na weselach.

Wódka Stock. Wzbudza bardzo podobne emocje do swojej poprzedniczki wódki Wyborowej. Ciekawa, poręczna i ładna butelka oraz dobry smak. Dobrze wygląda na stole i jest jedną z kilku częściej spotykanych wódek na przyjęciach weselnych. Świadczy to o tym, że jest to wódka sprawdzona i lubiana.

Wódki Pan Tadeusz i Żubrówka Biała – dają jednoznaczną odpowiedź na pytanie jaka najlepsza wódka na wesele. Te dwie marki są typowo weselnymi wódkami. Pan Tadeusz wzbudza więcej pozytywnych emocji ponieważ jest dłużej na rynku i jego popularność jest dużo większa. Jednak z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Żubrówka Biała będzie w tym roku bardzo trendy. Wygląd i smak obydwu opisywanych wódek jest  przyjemny dla oka i lubiany przez kubki smakowe. O ile można porównywać smaki wódek, uważamy, że te dwie są najlepszą wódką na wesele. Polecamy. Sprawdziliśmy i wiemy, że goście są bardzo zadowoleni z takiego wyboru.

Prestiżowe marki na stołach weselnych – jaka najlepsza wódka na wesele, z dostępnych ekskluzywnych marek?

Drogich a zarazem luksusowych wódek jest całe mnóstwo na półkach sklepowych. Jednak tylko kilka z nich można spotkać na weselach i to dość rzadko. Wspierając się wcześniej wspomnianym rankingiem mogę powiedzieć, że najbardziej popularne na weselach z ekskluzywnych marek są Finlandia i Absolut.

Wódki te są drogie, ale bardzo dobrze się kojarzą i wyśmienicie smakują. Każdy z gości pochwali ten wybór i z uśmiechem będzie popijał jedną z nich na naszym weselu. Przyjęcie gdzie te wódki się pojawiają uważane jest za wysokobudżetowe i świadczy o tym, że Para Młoda nie oszczędzała na smaku i dobrej opinii.

Jaka najlepsza wódka na wesele, czyli tanio, a smacznie

Na koniec wspomnę o wódkach z niżej półki jednak tak samo dobrych w smaku jak te opisywane na początku tekstu. Są nimi Krupnik, Luksusowa i Gorzka Żołądkowa De Lux. Cena tych wódek jest bardzo przystępna a do tego dobre skojarzenia mają ludzie z tymi markami.

Choć Gorzka Żołądkowa nie jest reprezentatywną wódką ze względu na wygląd butelki i etykietę Pary Młode wybierają ją na swoje wesela (uwaga: zawsze możecie zamówić ciekawe etykiety na wódkę, z motywem przewodnim swojego wesela). Chcąc mieć jednak dobrą, ładną i tanią wódkę na przyjęciu jaka najlepsza wódka na wesele z tych trzech? Krupnik. Butelka jest miła w wyglądzie dla oka, smak sprawdzony i chętnie wybierany zaś cena niska w porównaniu z innymi markami.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Białystok – Na Wesela i Inne Imprezy

Pomysłów na urozmaicenie wesela są setki. Jednak najbardziej pożyteczną atrakcją jest barman. Białystok już się o tym przekonał. Dlatego też...

Zamknij