21.11.2011 w Łomży odbyły się Targi ślubne. Tegoroczna edycja, mimo iż pierwsza, cieszyła się niebywałą popularnością. Świetna organizacja oraz dobra reklama, która towarzyszyła targom sprawiły, że panowała pozytywna atmosfera a przy stoiskach wystawców gromadzili się przyszli małżonkowie.

Łomżyńskie targi ślubne były transmitowane na żywo w TV Łomża. Dwu godzinny czas antenowy wypełniły występny zespołów muzycznych, w tym wykonawcy hitu wesel w całej Polsce „Żono moja” zespoł Masters, pokazy tańca towarzyskiego oraz pokazy mody ślubnej. Na wybiegu widzowie mogli podziwiać kreacje firmy Princess, La Paris i Messua. W przerwach między poszczególnymi blokami tematycznymi odbywały się, prowadzone przez konferansjera konkursy dla zgromadzonej publiczności. Warto podkreślić, że na łomżyńskich targach ślubnych dla uczestników konkursów były przewidziane wartościowe nagrody. Między innymi umowa z zespołem Magda Band o wartości 3 500 tys. złotych, weekendowy pobyt w hotelu, kosmetyki firmy Olifframe.

 

Narzeczeni, szukający pomysłów na to gdzie zorganizować wesele mieli trudny orzech do zgryzienia. Szeroką i konkurencyjną ofertą mogły się pochwalić sale takie jak Stara Waciarnia, Karczma Kasztelan czy Pensjonat Kozioł. Kamerzyści tacy jak Kadr czy TK film, również byli obecni i do usług przyszłych małżonków. W głowie na pewno zawróciły wyroby złotnicze. Firma „Składanków” kusiła odwiedzających szeroką gamą pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych.

Kobiecy punkt widzenia

Dużą popularnością od początku do końca imprezy cieszył się salon fryzjerski KA! Przyszłe Panny Młode mogły całkowicie bezpłatnie wykonać fryzurę próbną na ten jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Swoje fryzury we wspomnianym salonie poprawili również i nasi barmani Radek oraz Marcin. Zachwyceni rezultatem, z przyjemnością wzięli wizytówki – przydadzą się na przyszłość. Dodatkową atrakcją dla płci pięknej była możliwość wykonania profesjonalnego makijażu ślubnego. Panie wizażystki i kosmetyczki udzielały również porad. Można było skonsultować się zupełnie bezpłatnie w kwestii doboru kolorów oraz uczesania czy też kroju sukienki do budowy ciała.

Weselnego charakteru i nastroju na pewno dodały targom polecające swoje usługi kwiaciarnie. Odwiedzający mogli podziwiać wiązanki firm Ogrodnik, Przybylski, Winko czy Galerii Kwiatów.

Pokaz barmański, czyli Weselny Drink Bar na łomżyńskich targach ślubnych

Nasza ekipa – Weselny Drink Bar po raz trzeci w tym roku promowała swoje usługi na Targach. W Łomży znaleźliśmy się dzięki zaproszeniu organizatorów – zespoł Magda Band. Zauważyli naszą pracę i efektowne pokazy Radka w Białymstoku, co zaprocentowało chęcią nawiązania współpracy.

Pokaz barmański i spontaniczna reakcja publiczności.


Poza serwowaniem kolorowych i pysznych koktajli w efektownym stylu, Radosław Podlaski zrobił show barmańskie. Zgromadzeni ludzie z wielkim zaciekawieniem i niecierpliwością oczekiwali tego występu. Shakery, kubki i inne akcesoria barmańskie wirowały wokół naszego barmana, a on tylko podgrzewał atmosferę zachęcając publiczność do wspólnej zabawy. Wykonywane przez niego „numery” spotykały się z gromkimi oklaskami i interakcją. Do tego na całej hali, gdzie odbywał się występ rozbrzmiewała z głośników fantastyczna, energetyzująca muzyka. Dzięki temu połączeniu zebrani widzowie byli świadkami show z prawdziwego zdarzenia. Po prezentacji przy naszym stoisku ustawiła się kolejka po ulotki i wizytówki. Odbyliśmy wiele rozmów, w tym podpisaliśmy kilka umów na pokaz i obsługę barmańską.

Dziękujemy wszystkim przyszłym Parom Młodym za przybycie na targi i odwiedzenie naszego stoiska. Polecamy uczestniczenie w takich wydarzeniach przed podjęciem ostatecznych decyzji.

Przeczytaj również o targach w Białymstoku oraz w Mińsku Mazowieckim.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Targi mody ślubej – hotel Marriott – zapowiedź

11 grudnia 2011 w Hotelu Marriott w Warszawie na Open Bridal Day zostaną zaprezentowane  najnowsze kolekcje światowych marek sukien ślubnych: Demetrios,...

Zamknij