Zatrudniając barmana liczylismy nie tylko na pyszne drinki, ale także na to, że barman bedzie miłą i kontaktową osobą. Chcieliśmy, aby DrinkBar byl miejscem, w którym goście, którzy sie na znaja, beda mogli ze soba porozmawiac  i sie zintegrować.

Goście byli zachwyceni barmanem, wielu z nich pytało mnie o to, skąd taki świetny pomysł i jak można się z Wami skontaktować.

Uważamy Weselny Drink Bar za świetny pomysł i z czystym sumieniem polecamy wszystkim, którzy chcieliby, aby goście milo wspominali ich wesele. Jest to naszym zdaniem dużo ciekawszy pomysł, niż np.wiejski stół, czy inne, tradycyjne atrakcje weselne. Mimo naszych obaw, że goście pijąc różne alkohole mogą szybciej stracić głowę, wszyscy bawili się do końca i czuli się świetnie.  Uprzejmość barmana powodowała, ze nikt nie czul się skrępowany i po drinki sięgały osoby w każdym wieku. Jedynie na poprawinach wielu gości było zawiedzionych, ze barmana już nie ma :-)

Chcielismy takze podziekowac Pani Marcie, ktora niestrudzenie odpowiadala na dziesiatki naszych pytan przed weselem. Dzieki Pani, cala organizacja i zalatwianie formalnosci zwiazanych z DrinkBarem byly czystą przyjemnością :-)

 

Pozdrawiamy

Justyna i Mariusz