sala weselna osada augustowOsada Augustów to Sala Weselna w Warszawie, w której zorganizujecie cudowne przyjęcie weselne. Zieleń oraz miejsce do spacerowania będą odskocznią po tańcach na parkiecie, a wspaniała sala wpłynie na elegancki charakter Waszego przyjęcia.

Osada Augustów. Miejsce, w którym zorganizujesz wspaniałe przyjęcie po ślubne.

Centrum Konferencyjne Osada Augustów daje swoim Klientom szeroki wachlarz możliwości. Poza tradycyjną salą weselną znajduje się tutaj przestrzeń, w której można urządzić grilla i zrelaksować się w towarzystwie zieleni i śpiewu ptaków. Dzięki takim rozwiązaniom nadamy swojej imprezie trochę luźnego, wakacyjnego klimatu.

Wakacyjny Klimat. Zrelaksujmy się podczas przyjęcia w Osadzie Augustów.

barman na wesele pruszkowZrelaksować można się na wiele sposobów. Na sali w Osadzie Augustów właściciele proponują luźny klimat przy pieczeniu kiełbasek. Zapach grillowanych potraw działa magnetyzująco na każdego i kojarzy się z pozytywną atmosferą mazurskich łąk i lasów.

Poza tą formą relaksacji polecamy Drink Bar z orzeźwiającymi, owocowymi koktajlami. Jest to atrakcja, która pozytywnie nakręcająca, nie tylko do picia, ale również do spędzenia większej ilości czasu na zabawie z Parą Młodą.

Dlaczego? Jak powiedział ostatnio nasz Gość a zarazem klient: „Panie pozwalają Panom pić więcej wódki bo same mogą kosztować pięknych i smacznych drinków. Dzięki temu zabawa trawa dłużej, bo Panie nie marudzą aby wracać do domu :)”. Oczywiście czasami to Panowie się obijają i zamiast tańczyć to chcą uciekać do domu, ale ponieważ to mówił Pan, dlatego taka opinia. Z góry przepraszamy wszystkie Panie :).

Przeczytaj również: Bar Kawowy Na Weselu – Atrakcja, Która Pobudza.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Karczma Jakuba Legionowo – Opinie + Zdjęcia

Karczma Jakuba Legionowo ciekawe miejsce na zorganizowanie stylowego przyjęcia weselnego. Karczma Jakuba - Legionowo. Określ Styl Swojego Przyjęcia. Karczma Jakubowa...

Zamknij