Nasz Weselny Drink Bar miał przyjemność uatrakcyjnić przyjęcie Pani Ani Stefaniak. Zagwarantowaliśmy profesjonalną obsługę barmańską oraz pokaz barmański. Uroczystoćć miała miejsce 14 sierpnia 2011 roku w Janowie Lubelskim w hotelu Duo Spa. Impreza była cudowna. Wszystkie jej elementy tworzyły spójną całość, a wieczór wypełniony był niespodziankami i świetnymi pomysłami. Nocne wojaże Państwo Młodzi oraz ich goście zakończyli nad ranem. W świetnych humorach i do końca z drinkiem w ręce.

Początek przyjęcia to prezentacja zdjęć Pary Młodej z dzieciństwa. Oglądającym łzy leciały z oczu – nie ze wzruszenia, ale ze śmiechu. Fotografie przedstawiały zabawne sceny z życia Anny i Marcina. A to dopiero początek pomysłowych przerywników jakie były tej nocy.

„Pokaz barmański, ognista mieszanka emocji, która z energetyzowała gości do wspólnej zabawy.”

 

Radek, zapewnił na przyjęciu sporą dawkę adrenaliny. Podczas swojego „barman show” wykonywał nieprawdopodobne akrobacje z płonącymi butelkami. Spotkało się to z zachwytem i zaangażowaniem gości w reagowanie na gesty naszego barmana.

Na początku oklaski. W rytm muzyki, wszyscy uczestnicy rozbujali się wzajemnie. Później butelki, kubki i shakery poszły w ruch. Wirowały i unosiły się wokół zwinnego Radka, aby w finale wylądować w jego rękach. Zdziwienie i podziw rysowały się na twarzach oglądających. Emocje nie do opisania. To trzeba po prostu zobaczyć.

„Radek i Pan Czekoladka, czyli przyjacielska rywalizacja o popularność”

 

Nasz Weselny Drink Bar stał obok stanowiska Pana Krzysztofa, który serwował na przyjęciu słodkości. Obaj Panowie od razu przypadli sobie do gustu, dzięki czemu przyjemnie im się pracowało. Nieokiełznana chęć rywalizacji naszego Radka sprawiła, że dwóch kolegów po krótkim czasie zaczęło walczyć na popularność, czyli o dłuższe kolejki przy stanowiskach. Obie atrakcje podobały się gościom, jednak Radek i jego efektowne przyrządzanie koktajli wzięło górę. Przez cały wieczór ku uciesze swojej i Pary Młodej, przy jego barze ustawiały się spore kolejki. Sala wypełniona była egzotycznymi koktajlami, które ochoczo popijali goście. Dzięki temu powstało mnóstwo ciekawych zdjęć.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Open Bridal Day w hotelu Marriott – relacja

Ponad 350 panien młodych i osób towarzyszących z całej Polski obejrzało pokazy mody ślubnej kolekcji sieci salonów Lisa Ferrera 11...

Zamknij