W niedzielę, 15 stycznia w Łukowie odbył się już po raz drugi w historii salonu pokaz mody ślubnej. Właściciele atelier „Parisel” przy ulicy Piłsudskiego 1 przedstawili kolekcję sukien ślubnych, wieczorowych i garniturów z 2012 roku. Garderobę prezentowały Miss Łukowa.

Najnowsze trendy podziwiało grono przyszłych Par Młodych i nie tylko, którzy tłumnie zgromadzili się  w salonie. Niespodzianką dla nich był rozpoczynający wydarzenie pokaz barmański w wykonaniu Radosława Podlaskiego.

Pokaz barmański Łuków, czyli Weselny Drink Bar na pokazie mody

Pokaz barmański wzbudził wiele emocji i wywołał pozytywne reakcje publiczności. Jak słyszeliśmy od uczestników było to pierwsze tego typu wydarzenie w Łukowie. Oglądające show Radka Pary Młode zainteresowały się tą formą atrakcji na swoje wesele i pozostawiły kontakty z prośbą o naszą ofertę.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas na to wydarzenie. Pozytywna atmosfera. którą stworzyli podczas pokazu udzieliła się wszystkim. Miłym akcentem kończącym niedzielne prezentacje były przygotowane przez barmana kolorowe drinki, których wszyscy mogli posmakować.

Na koniec zostaliśmy zapewnieni, że będziemy częstymi gośćmi w Łukowie. Trzymamy za słowo.

Foto-relacja z pokazu barmańskiego

 

 


 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co Na Wieczór Panieński? – Sprawdzone Pomysły

Organizujesz imprezę dla przyjaciółki i nie wiesz co na wieczór panieński najbardziej się sprawdzi? Zastanawiasz się jak to zrobić by...

Zamknij