Gdy organizujemy przyjęcie weselne i mamy w planach uatrakcyjnienie go poprzez profesjonalny pokaz barmański, nie od razu, ale jednak – nasuwa się pytanie: który pokaz wybrać? Solowy? Czy może tandemowy? Obie propozycje są kuszące, ale wybór właściwej zależy od wielu czynników.

Pokaz Barmański Radosław Podlaski

Możliwości finansowe

Nie ma co ukrywać, że dla wielu osób kryterium wyboru będą stanowiły możliwości finansowe. Jeżeli dysponujemy ograniczonym budżetem, wówczas można zdecydować się na pokaz barmański solowy. Koszt, jaki należy ponieść jest co mniej więcej połowę niższy aniżeli w przypadku pokazu w duecie (to sprawa oczywista).

Doznania wizualne

Jeżeli macie na względzie przede wszystkim przyjemne doznania i większy dreszcz emocji, polecane są pokazy tandemowe. Mówi się, że „co dwie głowy to nie jedna” – tak jest i w tym przypadku. Pokazy w duecie same w sobie stanowią podwójną dawkę wrażeń. Synchroniczne ruchy obu barmanów potrafią mile zaskoczyć i wprowadzić w zachwyt oraz zauroczenie. Wszystko jest idealnie zgrane, co potęguje doznania wizualne.

Pokaz barmański – atrakcyjne widowisko

Profesjonalnie wykonany flair show to niezapomniane widowisko, które wprawia w zachwyt każdego widza. Wirujące w powietrzu butelki oraz wiele innych elementów sprzętu barmańskiego,

pokaz barmański flair warszawa

które wykonują skomplikowane akrobacje nad głową barmana to niezwykły widok. Ale skoro chcesz w ten sposób właśnie uatrakcyjnić swoje wesele, na pewno zdajesz sobie z tego sprawę. Jednak to, jaką wersję pokazu wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Wiele grup barmańskich oferuje bowiem pokazy solowe i tandemowe. Niezależnie na co się zdecydujecie, trzeba mieć świadomość, że wybierając pokaz w tandemie, drugi barman jest niejako w „pakiecie”. A to oznacza, że decydując się na duet płacimy znacznie mniej aniżeli w przypadku dwóch solowych pokazów barmańskich. Gdy kwestie finansowe nie grają roli, najlepszym rozwiązaniem będzie pokaz tandemowy. Jest po prostu bardziej efektowny.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz barmański Wrocław + wieczór panieński

Byliśmy świadkami niezwykłego wieczoru panieńskiego, który został uświetniony przez pokaz barmański. Wrocław, a dokładniej jego piękne mieszkanki ugościły Radka w...

Zamknij