W najbliższą niedzielę, 15-go stycznia odbędą się pokazy mody ślubnej w miejscowości Łuków w salonie ślubnym Parisel, który mieści się na ulicy Piłsudskiego 11-cie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12-tej pokazem barmańskim w wykonaniu Radosława Podlaskiego. Dla spóźnialskich informacja, iż kolejne show naszego barmana będzie miało miejsce około godziny 15-tej po pierwszej prezentacji sukien ślubnych.

Organizatorka pokazu mody postarała się, aby uczestnicy gali nie mogli się nudzić. Swój salon, który na co dzień służy przyszłym Panim Młodym, na ten jeden dzień zamieni w profesjonalny wybieg. Poza sukniami ślubnymi zaprezentowane zostaną suknie wieczorowe firm Bialcon i Grey Wolf.

Moda męska

 

Panowie, którzy w niedzielne popołudnie będą towarzyszyć swoim partnerkom na pokazie mody znajdą również coś dla siebie. Zaprezentowane zostaną garnitury z kolekcji 2012 firmy Recman.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych modą, a przede wszystkim przyszłe Pary Młode, które decyzji o swojej kreacji jeszcze nie podjęły. Świetnym przerywnikiem podczas prezentacji sukien będzie pokaz barmański. Będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat mieszania alkoholi od naszego barmana i dopytać o tę formę uatrakcyjnienia swojego przyjęcia.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolorowe drinki na wesele

Kolorowe drinki na weselu to zaspokojenie kilku zmysłów naraz. Wyobraź sobie jak będzie wyglądała Twoja impreza kiedy goście będą rozsmakowywali...

Zamknij