Targi ślubne Warszawa

W dniach 15-16 stycznia na targi ślubne w Warszawie ściągnęły tłumy osób, które w najbliższym czasie planują ślub i wesele. W miniony weekend, już po raz 9. odbyły się tam największe targi ślubne – „Polska Gala Ślubna”, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Zobacz także: Targi Ślubne Białystok

Targi ślubne w Warszawie największe w Polce.

Warszawskie targi zgromadziły ponad 200 wystawców z szeroko rozumianej branży ślubnej. Można było zapoznać się z ofertą zarówno kamerzystów, fotografów, restauracji, hoteli, dekoratorów czy zespołów muzycznych. Nie zabrakło również prezentacji pojazdów ślubnych, które można było podziwiać przed Salą Kongresową. Przyszłe Pary Młode, jeżeli jeszcze nie zdecydowały się na obrączki, mogły skorzystać z okazji i wybrać gustowne ich wzory.

Główną częścią targów były pokazy kolekcji ślubnych. Swoje suknie zaprezentowały warszawskie salony

Targi ślubne warszawa pokaz sukni ślubnychz kolekcjami pochodzącymi z salonów: PRONUPTIA Paris, Aspera, Eddy K., Eternity, Elianna Moore, Agora, Annais Bridal. Swoje kolekcje ślubnej mody damskiej zaprezentowało także Atelier Hanny Bieńkowskiej. Z niemałym zainteresowaniem spotkał się także pokaz kolekcji ślubnej i wieczorowej Macieja Zienia, który zaprezentował aż 20 modeli. Nie lada atrakcją okazały się ogromne rabaty na zeszłoroczne kolekcje sukien ślubnych. Jeżeli któraś z kobiet miała upatrzoną suknię z 2010 roku, mogła takową zakupić już nawet za 190 zł!!! Także i panowie mogli rozejrzeć się za garniturami, frakami czy smokingami, by wybrać najbardziej interesujący ich model.

Na targach w Warszawie nie zabrakło także porad fryzjerów i wizażystów. Każda Panna Młoda mogła skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących odpowiedniego uczesania oraz makijażu na ten wyjątkowy dzień ślubu. Spora kolejka ustawiała się do wizażystek, które zupełnie za darmo wykonywały makijaże.

Z obecności na Polskiej Gali Ślubnej płynęła jeszcze jedna korzyść. Po pokazach mody ślubnej organizowane były konkursy, w których można było wygrać cenne nagrody, a wśród nich: od bukietów, poprzez suknie ślubne, a na podróżach poślubnych skończywszy.

Tegoroczne warszawskie targi ślubne cieszyły się ogromną popularnością. Bilety za wejście nie były drogie (koszt to zaledwie 16 zł), a upoważniały do uczestniczenia w największym przedślubnym przedsięwzięciu. Była to jedna z nielicznych okazji, by wszystko co ze ślubem związane, znaleźć w jednym miejscu. Kolejna taka okazja nadarzy się dopiero za rok. Warto więc systematycznie śledzić kalendarz targów ślubnych, by nie ich przegapić!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na weselu – opinie na forach

Internet to nieocenione źródło wiedzy. Na forach bardzo często można spotkać się z opiniami na różne tematy. Z tego też...

Zamknij