Pomysł Na Wieczór Panieński Dla Ciężarnej musi być wyjątkowy. Potrzebna jest rozrywkowa i smaczna atrakcja, która wprawi wszystkich gości w imprezowy klimat.

Pomysł na Wieczór Panieński dla ciężarnej – odejchany Pokaz Barmański

 

Show, o którym mowa to atrakcja z najwyższej półki. Gwarantuje świetną zabawę dla przyjaciółek i przyszłej Panny Młodej, która jest gwiazdą wieczoru. A na czym polega show? To ewolucje z użyciem szklanek, kubków i butelek w rytm przebojowej i energicznej muzyki.

Taki pomysł na wieczór panieński dla ciężarnej sprawi, że każda z uczestniczek wieczornej zabawy będzie brała udział w niecodziennym widowisku. Barman rozgrzeje każdą dziewczynę i nie musi wcale w tym celu się rozbierać. Po prostu, zionie ogniem niczym smok i będzie żonglował podpalonymi butelkami, aby jeszcze bardziej zadziwić.

A po Pokazie Barmańskim, jako kolejny pomysł na wieczór panieński dla ciężarnej – koktajle w wersji Virgin, czyli bez alkoholu.

 

Przyszła Żona i Mama w odpowiedni sposób powinna świętować te wszystkie zmiany, które niebawem ją czekają. Mojito w wersji Virgin smakuje tak samo jak z Rumem, bo intensywne zapachy mięty i limonek przeważają w wymienionym drinku.

Do tego drinki na bazie cytrusów są zdrowe i pobudzające. Na specjalne życzenie przygotujemy też koktajle mleczne i blendowane na bazie świeżych (o ile pora roku na to pozwoli) truskawek oraz bananów, moreli czy ananasów. Takie smaczne drinki uświetnią każdą imprezę.

Gwarantujemy, że z nami przyszła Mamusia spędzi wypełniony kolorami dzień. Gdzie dominować będą cytrusowe zapachy unoszące się w powietrzu, a także nutka adrenaliny i podniecenia, to ostatnie to za sprawą ognistego show.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieczór Panieński – Zdjęcia Z Imprez

Odjazdową imprezę trzeba udokumentować w odpowiedni sposób. Jeżeli zapewnimy śmieszne gadżety na wieczór panieński, zdjęcia będą równie wyjątkowe jak nasze...

Zamknij