Pokaz barmanskiRestauracja Pałacowa w Mińsku Mazowieckim rozpieszcza Gości swoimi wykwintnymi daniami i znakomitą atmosferą. Przekonaliśmy się o tym współpracując przy okazji jednej z imprez firmowych, na których dawaliśmy Pokaz Barmański.

Restauracja Pałacowa – Pokaz Barmański Atrakcją Dla Gości Na Przyjęciu Firmowym.

 

Organizatorka chciała zaserwować Gościom, oprócz smakowitych dań, dawkę emocji i powiew nowości. Zdecydowała się na show barmańskie. Jest to atrakcja na światowym poziomie, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a w Polsce od kilku lat cieszy oko setek ludzi na imprezach w całym kraju.

Mimo popularności wśród wąskiej grupy ludzi, pokaz barmański to nadal atrakcja mało znana. Ludzie o niej słyszeli, ale nie widzieli. Dlatego tym bardziej nasz pokaz był bardzo oczekiwanym punktem wieczoru.

W trakcie imprezy w Restauracji Pałacowa w Mińsku Mazowieckim przyszedł czas na ogniste przedstawienie w wykonaniu Radka Podlaskiego. Pokazał on szereg trików barmańskich, które oczarowały Gości przyjęcia i sprawiły, że doping był energetyczny.

Przy takiej publiczności cudownie było pracować. Okrzyki i oklaski dodawały całemu występowi smaku.

Zobacz również artykuł Barman na wesele Mińsk Mazowiecki.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pałacyk Otrębusy – Opinie + Relacja z Imprezy

Pałacyk Otrębusy to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Wspaniała sceneria oraz klasyczne wnętrza spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Pałacyk...

Zamknij