sala weselna amadeus lomzaSala Weselna Amadeus to piękne i stylowe miejsce na zorganizowanie swojego przyjęcia. Przestronna sala bankietowa, znakomita kuchnia, ładnie zagospodarowany ogródek – to wszystko z czego mogą korzystać Goście.

Sala Weselna Amadeus – Piękne Przyjęcie w Klasycznym Stylu

Wiele razy Gościliśmy na sali weselnej w Łomży i za każdym razem byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i znakomitej organizacji. Osoby zajmujące się obsługą przyjęcia były bardzo pomocne i kompetentne, dzięki czemu współpraca z nimi przebiegała wzorowo.

Jeżeli chcesz mieć tak zwany „święty spokój” na weselu i nie przejmować się szczegółami to warto zapoznać się z ofertą sali Amadus w Łomży. Oprócz doświadczenia barmańskiego znamy również opinie znanych i bliskich nam osób, które wspominały, iż wszystkim zajął się kierownik – Oni mieli się tylko bawić.

Urozmaicenie Przyjęcia Poprzez Zarezerwowanie Barmanów Na Wesele. Show i Kolorowe Drinki Robi Wrażenie.

Barman na wesele - obsługa gości

Jeżeli impreza to również świetne koktajle i pozytywne wrażenia. To wszystko możemy zapewnić Gościom poprzez dostęp do tysiąca smaków.

W naszym barze, każdy pozna znakomite połączenia smakowe, a do tego może się z łatwością nauczyć tworzenia drinków. Z chęcią poinstruujemy co z czym wymieszać aby smakowało.

W naszej ofercie mamy ponadto Pokazy Barmańskie. Jest to efektowne show, które zadziwia i wprawia w idealny nastrój poprzez wytworzenie imprezowej atmosfery.

Po pokazie wszystkim nogi rwą się do tańca. Energia przypływa samoczynnie. To po prostu efekt naszych działań. Zresztą sam zobacz –> TUTAJ

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajazd Senator – Opinie

Zajazd Senator w Łęczycy to miejsce, które ma długoletnią tradycję. Restauracja istnieje i spełnia oczekiwania Gości od ponad dwudziestu lat....

Zamknij