Sylwester 2013 zbliża się wielkimi krokami. Ci, którzy chcą w szampańskich nastrojach powitać Nowy Rok już szukają pomysłów na tę niezwykłą noc. A wymagania rosną i zwykła impreza może już nie wystarczać. Dlatego jeśli organizujesz Sylwestra 2013, pomyśl o specjalnych atrakcjach i zaskocz swoich gości dostarczając im niezapomnianych wrażeń.

barman na impreze
Drink bar przez cały wieczór

Pomysł z wódką na stoliku (nierzadko ciepłą) pitą w towarzystwie bigosu i flaczków ostatecznie przeszedłby jako element imprezy sylwestrowej w stylu PRL. Jednak dziś mamy większe wymagania i planując Sylwester trzeba się zastanowić nad rozwiązaniami, które usatysfakcjonują gości.

Uwaga: nie musisz być właścicielem klubu, żeby zaoferować taką atrakcję. Mobilny drink bar przyjedzie tam, gdzie zechcesz: do sali, do prywatnego apartamentu, do wynajętej na jedną noc przestrzeni, czy do hotelu. Wszędzie tam, gdzie chcesz zorganizować dobrą zabawę mobilny drink bar przez całą noc pomoże Ci zachwycić gości nowoczesną oprawą imprezy.

Czym jest drink bar? To bar, który cechuje się efektownym wyglądem i pełnym wyposażeniem w wysokiej klasy alkohole i dodatki. Jednak to nie wszystko: przez całą noc za ladą baru stoją barmani, którzy na życzenie gości miksują dla nich koktajle. W ofercie jest też bogaty wybór drinków bez alkoholu, na przykład na bazie świeżej bazylii czy rukoli.

Drink bar na Sylwestra 2013 to zdecydowanie aktualny trend. To hit, który zawsze jest strzałem w dziesiątkę i sprawia, ze goście na długo zapamiętają taką imprezę. Ale to wcale nie wszystko, co możesz im zaoferować.

Latające flaszki i płonący alkohol

pokaz barmanski - dmuchnięcie ogniem

Barmani, którzy obsługują mobilny drink bar, to najwyższej klasy fachowcy. Ich specjalnością są szalenie efektowne pokazy żonglowania butelkami w takt muzyki podczas przygotowywania drinków. Otwarte butelki wirują w powietrzu, a ani kropla alkoholu nie spadnie poza wyznaczone miejsce. Dodatkową atrakcją mogą być płonące strumienie alkoholu i inne tajniki barmańskiego fachu… Taki pokaz, na przykład tuż po północy to najlepsze rozpoczęcie nowego roku, jakie można sobie wyobrazić.

A Wy jakie macie plany na Sylwester 2013?

Przeczytaj poprzedni wpis:
Andrzejki z drinkami w szkole tańca „Rytm” w Warszawie – Zapraszamy

Będzie okazja, aby potańczyć. Już w piątek 29 listopada będziemy serwować orzeźwiające drinki na imprezie Andrzejkowej, w jednej z warszawskich...

Zamknij