W dniach 5-7 listopada, w Kielcach już po raz trzeci odbyły się Ogólnopolskie Targi Ślubne KielceModny Ślub. Do udziału zgłosiło się kilkudziesięciu wystawców z całego kraju. I nas nie zabrakło, choć zjawiliśmy się tam jako obserwatorzy podobnie jak targach ślubnych w Lublinie.

 

 

W ciągu trzech dni przez halę Targów Kielce „przewinęło się” tysiące osób – zarówno przyszłych małżonków, jak i tych, którzy ślub mają w dalekich planach. Z doświadczenia bowiem wiadomo, że najładniejsze i najbardziej atrakcyjne sale weselne czy wziętych fotografów i kamerzystów trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

Targi Ślubne Kielce – cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających.

W poszczególnych pawilonach można było spotkać się z przedsiębiorcami zajmujących się branżą ślubną. Swoje oferty przedstawiały salony sukien i garniturów ślubnych, studia foto oraz video, restauratorzy. Do skorzystania z usług zachęcały także muzyczne zespoły. Targi ślubne stanowiły również okazję do zapoznania się z ofertą firm zajmujących się wynajmowaniem samochodów, dekoracją kościołów i kilku sal weselnych. Można było również skosztować wyrobów cukierniczych, które miałyby ewentualnie zagościć na stołach. Zwiedzający mogli podziwiać także pokazy tańca prezentowane przez ŚWIAT TAŃCA. Nie zabrakło i naszej konkurencji. Swoimi umiejętnościami barmańskimi pochwalił się Mariusz Grzesik.

6 i 7 listopada niemałą atrakcją była prezentacja najnowszych trendów mody ślubnej – sukni, garniturów, bielizny, a także fryzjerstwa i makijażu. Nie trzeba mówić, że szczególnie ten „punkt programu” przyciągnął przede wszystkim spore grono kobiet.

Podczas targów ślubnych organizowanych w Kielcach można było zdobyć wspaniałe nagrody. Gdy komuś szczęście dopisało, wzbogacił się o kursy tańca, suknię ślubną, sesje fotograficzne, a nawet biżuterię – w tym pierścionek z brylantem.

W drugi dzień targów ślubnych odbył się finał BRIDAL AWARDS 2010 – konkursu na najładniejszą suknię ślubną. Zwyciężyła CEZANNE z salonu PRONUPTIA. Drugi miejsce zajęła suknia BAMBO z salonu DEXA.

Targi ślubne Modny Ślub, organizowane od trzech lat w Kielcach, mimo wielu nieprzychylnych opinii, cieszą się sporą popularnością. Powód jest prosty – dzięki nimi w sposób niemalże kompleksowy można zorganizować wesele. Wiele par, dzięki targom podjęło decyzję o wyborze konkretnej dekoracji, zaproszeń czy fotografa, a nawet obrączek. Wielu wystawców w jednym miejscu pozwala bowiem na spore oszczędności czasowe.

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2011 roku.