Targi, targi i po targach. Dwa dni trwały Mazowieckie Targi Ślubne – Sochaczew. 17 i 18 -go marca w hali lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3 można było przez 8 godzin zwiedzać stoiska firm z branży ślubnej i nie tylko. Wystawcy postarali się, aby każdy gość czuł się wyjątkowo. Zaproponowali świetne upominki, nagrody i wiele atrakcji.

Targi Ślubne Sochaczew – Atrakcjom końca nie było.

Goście tegorocznych Targów Ślubnych w Sochaczewie otrzymali od Organizatorów okazję do zdobycia wyjątkowych nagród. Jedną z nich była wycieczka do Paryża dla dwóch osób. Poza tą główną i najbardziej pożądaną nagrodą można było wylosować zabiegi w salonach kosmetycznych, sesje zdjęciowe, mega rabaty na usługę zespołów muzycznych i innych firm branżowych.

Poza tym konferansjer odwiedzał co chwila stoiska wystawców organizując dla odwiedzających mini konkursy. Do wygrania były wartościowe nagrody.

Takich niespodzianek dla odwiedzających nie widzieliśmy nigdzie indziej. Każdy kto tylko miał trochę chęci mógł zdobyć świetne i wartościowe rzeczy. W niektórych przypadkach wystarczyło po prostu podejść do stoiska. Dlatego warto było pojawić się na hali lodowiska w sobotnie bądź niedzielne popołudnie i wziąć udział w targach.

Pokazy barmańskie na targach ślubnych w Sochaczewie. Barman z Weselnego Drink Baru co godzinę serwował gościom dawkę emocji.

Na targach ślubnych w Sochaczewie była jedyna okazja aby podziwiać co godzinę ewolucje z użyciem butelek, szklanek i shakerów. Efektowne serwowanie drinków tylko dla gości targów w Sochaczewie.

Porywające pokazy barmańskie do energicznej muzyki to znakomita rozrywka na światowym poziomie. Większość naszej widowni po raz pierwszy spotkała się z tego typu atrakcją. Usłyszeliśmy słowa podziwu dla naszej usługi oraz zebraliśmy tego dnia wiele oklasków.

Niedzielne popołudnie w Sochaczewie było wypełnione pozytywnymi zwrotami akcji. Przez cały dzień atrakcje w postaci pysznego jedzenia, drinków i możliwości zrobienia makijażu.. Wieczorem losowanie nagród i ogniste fajerwerki. Niebo rozbłysło na kilka minut i całe miasto mogło podziwiać piękne światła. Niesamowite.

Polecamy udział w targach ślubnych. To bezapelacyjnie jedyna możliwość, aby w jednym miejscu posłuchać na żywo kilku zespołów muzycznych na raz. Zobaczyć najnowsze atrakcje na wesele. Przekonać jakie są najnowsze trendy w modzie ślubnej i zupełnie za darmo zrobić sobie próbny makijaż czy też fryzurę ślubną. Nie traćcie czasu na przeszukiwanie stron internetowych. Zaoszczędźcie czas i odwiedźcie targi ślubne.

.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomysł na Wieczór Panieński w domu i nie tylko

Organizujesz wieczór panieński najbliższej przyjaciółce lub siostrze? A może jesteś przyszłą Panną Młodą, wzięłaś sprawy w swoje ręce i szukasz...

Zamknij