Organizatorzy przyjęcia dbają o trunki na wesele. Alkohol, który wybierzemy czy to będzie sama wódka czy może inne rodzaje napojów z procentami jest ważnym elementem dobrej imprezy. Jaki zatem alkohol kupić jeżeli zależy nam na tym, aby goście mieli wybór?

WESELE ALKOHOL – JAKI NAJLEPSZY

Nierozłączna z weselem jest wódka. Każdy się jej spodziewa. Którą wybrać i gdzie kupić dowiedzie się czytając artykuł Jaka najlepsza wódka na wesele. Ale co oprócz tego? Wódka jest standardowym napojem i nie wyróżnimy się serwując ją na stołach.

Chcąc urozmaicić serwowany alkohol pomyślmy o wódkach smakowych. Aromatyzowane alkohole mają posmak, który świetnie komponuję się z różnymi sokami czy też napojami. Pamiętając oczywiście, że do zrobienia nawet najprostszego drinka niezbędny jest lód.

PIWO

Ten alkohol ma wielu zwolenników. Niektórzy lubią sączyć je przez cały wieczór i nie wyobrażają sobie innego napoju. Na wesele, alkohol ten jest jak najbardziej wskazany. Kupując piwo w butelkach 0,3l oszczędzamy na obsłudze na przykład nalewaka gdzie lane jest piwo z beczki.

Drugim atutem piwa w małej butelce jest właśnie pojemność, która pozwoli je wypić nie zostawiając połowy napoju. Bywa tak, że w takcie tańców piwo się rozgazuje i goście nie kończą rozpoczętej butelki tylko sięgają po następną marnotrawiąc ten produkt. Na rynku jest wiele marek piwa. Wybór jest szeroki. Decydując się na piwo wybierzmy popularną nazwę wówczas trafimy w gusta większej ilości osób.

WINO

Wino na wesele. Alkohol ten jest coraz częściej widywany na przyjęciach. Przede wszystkim kobiety preferują wino zamiast czystej wódki. Zwykle organizatorzy wybierają białe lub czerwone. W wersji półsłodkiej lub półwytrawnej. My proponujemy wino różowe. Jest pośrednie między białym a czerwonym, a dodając do niego kostki lodu można sączyć jak drinka. Dobrze jest też rozcieńczyć wino z wodą gazowaną. Dotyczy to wina białego lub różowego. Stosuje się tę metodę wówczas gdy trunek jest dla nas za mocny lub za słodki.

WHISKY

Chcąc urozmaicić wybór alkoholi na weselu możemy pokusić się o zakup whisky. Mężczyźni piją je na lodzie bądź w połączeniu z coca-colą. Kobiety mogą zamiast coli użyć sprite’a i dorzucić plasterek cytryny. Drink będzie słodszy a posmak whisky niezbyt wyraźny.

Whisky na weselu to alkohol rzadko spotykany. Jednak coraz częściej Pary Młode chcą po pierwsze wyróżnić swoje przyjęcie a po drugie wzbogacić wybór napoi. Dla tych, którzy chcą profesjonalnie podejść do sprawy i widzieliby barmana na swoim weselu, który zadba o każdego gościa z osobna zachęcamy do kontaktu z nami i prośbę o ofertę.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Tomaszów Mazowiecki – Relacja z Imprezy

Państwo Kalinowscy zaprosili Barmana Na Wesele. Tomaszów Mazowiecki, w którym odbywało się przyjęcie, a raczej jego mieszkańcy byli zachwyceni niebanalnymi...

Zamknij