Prywatny barman na szalony wieczór z przyjaciółkami to nietuzinkowa atrakcja obejmująca naukę przyrządzania drinków i degustację. Zazwyczaj można z niej skorzystać tylko i wyłącznie na warsztatach barmańskich. Ale my dajemy możliwość zaproszenia barmana na wieczór panieński. Warszawa jest przepełniona klubami i restauracjami. Tam jednak nikt nie nauczy nas „mieszania” i tworzenia drinków. A tutaj zyskujemy pożyteczną wiedzę i testujemy nowe smaki.

Prywatny barman na wieczór panieński – Warszawa.

 

Warszawa nocą tętni życiem. Z łatwością można zmieniać kluby i szukać miejsca dla siebie i przyjaciółek. Co jednak zaplanować na imprezę w domu kiedy mamy jeszcze kilka godzin do wyjścia „na miasto”? Jeżeli umówiłyśmy się z koleżankami, aby spędzić razem trochę czasu przed imprezą w klubie zadbajmy o niebanalne rozrywki. Jedną z nich jest obsługa profesjonalnego barmana. Na czym to polega? Barman przyjeżdża do nas z akcesoriami barmańskimi i sprzętem niezbędnym do realizacji usługi. Rozstawia swoje „zabawki” i przez kilka kolejnych godzin dba o kubki smakowe wszystkich uczestniczek przyjęcia.

Z barmanem impreza jest nietuzinkowa. Serwuje on autorskie koktajle. Tak, aby każdego zadowolić. Dom może stać się miejscem klubowym dzięki barmanowi.

Sprawdź również artykuł: Pomysł na wieczór panieński w domu.

Co jeszcze otrzymasz zapraszając barmana na wieczór panieński w Warszawie? Możliwość zapoznania się z tajnikami mieszania alkoholi. Barman pokaże Tobie i koleżankom jak zrobić Wasze ulubione koktajle. A wiadomo, że nic tak dobrze nie smakuje jak samodzielnie przygotowany drink. Więc nie zwlekaj i do dzieła. Wynajmij prywatnego barman zanim ktoś „sprzątnie go sprzed nosa”.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Mazowieckie – relacje z imprez

Sprawdzeni barmani na wesela. Zobacz relacje z imprez, na których byliśmy i zorganizuj idealne przyjęcie.   Barman na wesele -...

Zamknij