Jak z przebojem zakończyć panieńskie czasy? Zorganizować fenomenalny wieczór panieński. Zabawy, którymi urozmaicimy taki dzień sprawią, że nasza impreza nabierze szampańskiego nastroju i klubowego klimatu.

Wieczór panieński. Zabawy w towarzystwie barmana…

Wiele dziewczyn decyduje się na zaproszenie prywatnego barmana, który wzbogaci wybór napoi autorskimi drinkami. Jest to znakomita okazja do skosztowania wielu koktajli, których na co dzień nie spotkamy nawet w klubach, bo to indywidualne kompozycje naszych barmanów.

Ale… niewiele z Was ma świadomość, że barman to również recepta na świetny humor i niespotykane zabawy.

Po pierwsze możecie się zdecydować na warsztaty barmańskie. To połączenie przyjemnego smakowania drinków z nauką ich przyrządzania. W trakcie można urządzić konkursy i wprowadzić rywalizację. Mamy w zanadrzu kilka ciekawych konkurencji dla Was z użyciem niespotykanych gadżetów na wieczór panieński. Zabawy z nimi to gwarancja świetnego humoru. Moda przyszła do nas z USA i wprowadzamy ją do rodzinnego kraju.

Po drugie mając do dyspozycji profesjonalistę w zakresie „mieszania” możecie skorzystać z nauki trików barmańskich bądź sztuczek z użyciem ognia. Same widowisko jakim jest SHOW barmańskie to rozrywka na światowym poziomie. Zabaw się i stwórz na swojej imprezie niebanalny klimat. Warto wyróżnić taki dzień.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tania Wódka Na Wesele – Ceny

Wódka to nieodłączny element wesela. Każdy się jej spodziewa. Jaką markę wybrać gdy interesuje nas tania wódka na wesele? Tam...

Zamknij