Zagroda Leśna w Ostrołęce to sala, którą wyróżnia myśliwski klimat. Pary, które lubią kurpiowskie klimaty znakomicie odnajdą się w tej atmosferze. Zagroda jest kompleksem wypoczynkowym otoczonym zielenią co sprawia, że fantastycznie można się zrelaksować spacerując wokół budynku. Jest to zdecydowanie atut, który przyciąga tutaj pary młode organizujące wesela oraz firmy, które organizują przyjęcia integracyjne.

Przyjęcie w Leśnej Zagrodzie w Ostrołęce.

zagroda lesna ostroleka

Zagroda Leśna w Ostrołęce dysponuje dwiema salami. Dzięki temu sprosta zarówno kameralnym imprezom oraz większym przyjęciom organizowanym na 120 osób. Mniejsza sala ma uroczy kominek, który dostarcza przyjemnych wrażeń i dzięki któremu czujemy przyjemny klimat bliskości – w przypadku przyjęć w gronie rodziny.

Duża sala skierwowana jest do osób przygotowujących np. przyjęcia weselne bądź większe imprezy firmowe. Jej wystrój to połączenie klasyki i nowoczesności. Spodoba się każdemu, kto chce zorganizować tradycyjne wesele z akcentami kurpiowskimi. Całość można znakomicie zaaranżować. Ograniczeniem dzisiaj jest tylko nasza wyobraźnia.

drinki na weselu

Pomysły Na Wyróżnienie Przyjęcia w Leśnej Zagrodzie.

Ile Par tyle pomysłów na wyróżnienie i urozmaicenie przyjęcia. Warto jednak zawsze mieć na uwadze czy dana atrakcja już kiedyś miała okazję się sprawdzić na innych przyjęciach. Zwykle te rzeczy, które zostały wcześniej przetestowane są najlepsze. Ponieważ nie wyrzucamy pieniędzy w błoto i nie celujemy w nieznane.

Jako firma Weselny Drink Bar, która organizuje mobilne bary na przyjęcia weselne gościliśmy kilkakrotnie w Leśnej Zagrodzie. Jest to klimatyczne miejsce mające swój styl. Już dzięki niemu możemy się wyróżnić i zagwarantować gościom niepowtarzalne wrażenia. Jeżeli dodamy do tego pyszne i orzeźwiające drinki mieszanka będzie iście wybuchowa i odlotowa. Goście posmakują w znakomitych koktajlach i nie będą chcieli odejść od baru do końca wieczoru.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz Mody Ślubnej Warszawa

Już w piątek 25 października w Salonie La Mariee mieszczącym się przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie odbędzie się fantastyczny Pokaz...

Zamknij