Zajazd Pod Brzozami Mały Płock to urokliwe miejsce na zorganizowanie swojego przyjęcia weselnego. Jeżeli szukacie sali weselnej w tych okolicach możemy śmiało polecić.

Zajazd Pod Brzozami Mały Płock – Tradycyjne Przyjęcie z Nutką Ekstrawagancji

zajazd pod brzozami maly plock

Jako barmani mobilni jeździmy po całej Polsce i urozmaicamy przyjęcia poprzez dostęp do tysiąca smaków w jednym barze. W Małym Płocku również gościliśmy. Atrakcją, która porwała serca Gości był Pokaz Barmański oraz Degustacja Drinków. Nasz bar był otwarty dla wszystkich przez cały wieczór, więc było sporo czasu aby spróbować różnorodnych połączeń alkoholowych.

Show Barmańskie i Konkursy dla Gości oraz Soczyste i Owocowe Drinki Na Weselu u Pani Moniki i Pana Piotra.

Pani Monika i Pan Piotr odezwali się do nas z chęcią rezerwacji atrakcji na swoje wesele. Ponieważ mamy ich kilka, pomogliśmy wybrać i dokonać decyzji co najbardziej się sprawdzi. Wesele liczyło około 150 osób i w większości zaproszone były młode osoby. Zaoferowaliśmy więc coś przebojowego, co zostaje w pamięci na długo. Energiczną i barwną atrakcję, która rozpali serca Gości oraz zmobilizuje ich do zabawy.

Usługa sprawdziła się w 100%. Pokaz Barmański rozpalił do czerwoności. A doping w trakcie pokazu był głośny i ekspresyjny. To co mogli zobaczyć Goście przerosło ich oczekiwania. Jeżeli chcecie przeczytać i dowiedzieć się więcej o Pokazie Barmańskim zapraszamy do czytania.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Weselna Eden Trojany – Pod Warszawą. Relacja + Zdjęcia

Sala Weselna Eden Trojany to miejsce w pobliżu Warszawy z przestronną salą balową, w której można urządzić swoje przyjęcie weselne....

Zamknij