Sprawdzonym sposobem na urozmaicenie zabawy wśród rodziny i znajomych jest barman na wesele. Łuków to miasto, w którym swoje przyjęcie weselne urządzili Jakub i Krystyna. Od początku byli nastawieni na egzotyczne drinki, którymi poczęstują Gości. Dopiero później pojawił się pomysł na Pokaz Barmański. Całość stanowiła wyśmienitą niespodziankę dla wszystkich zaproszonych.

Barman na wesele Łuków. Egzotyczne drinki i niesamowite show to niebanalny prezent dla Gości.

 

To Pan Jakub wpadł na pomysł zarezerwowania barmana na wesele. Chciał, aby jego przyszła wybranka nie przejmowała się, że wypije za dużo wódki, ale swobodnie popijała koktajle ciesząc się przyjęciem i zabawą. Ponadto jak się okazało wiele z cioć i przyjaciółek Panny Młodej piją tylko i wyłącznie drinki lub wino. Jednak bezpieczniej jest zdecydować się na koktajle. Wówczas nawet gdy ktoś nas poczęstuje kieliszkiem czystej nie musimy odmawiać. Pijąc wino i czystą mieszamy trunki i możemy mieć kłopoty z żołądkiem albo ból głowy.

Barman na wesele Łuków, czyli 26 maj zleciał pod znakiem wyśmienitej zabawy w idealnej atmosferze.

 

Goście Pani Krystyny i Pana Jakuba mieli okazję obejrzeć show barmańskie. Jest to występ składający się z efektownych trików. Całość występu odbywa się do energicznej i znanej muzyki, dzięki czemu nogi same rwą się do tańca. Zalecamy nie oszczędzać gardeł i dopingować barmanowi ile tchu w płucach – wówczas zabawa jest jeszcze przyjemniejsza, a doping pozytywnie wpływa na wykonawcę pokazów. Tutaj znajduje się relacja video z show – Pokaz barmański – relacja – koniecznie trzeba to zobaczyć.

Dziękujemy serdecznie Pani Krystynie i Panu Jakubowi za zaproszenie na swoje wesele. Już zapowiadają się kolejne, bo w kolejce do ołtarza jest siostra Panny Młodej, której pomysł z Drink Barem bardzo się spodobał i koniecznie chciałaby mieć u siebie takich „przebojowych barmanów”.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Włocławek – Relacja z Imprezy

Przyszli Państwo Drozdowscy zamówili usługi barmana na wesele. Włocławek to miejscowość, w której miało miejsce przyjęcie na około 200 osób....

Zamknij