Barman na wesele Rawa Mazowiecka – relacja z imprezy

Barman na wesele Rawa Mazowiecka – „z Wami słowa: „napijmy się” nabierają nowego znaczenia”

 

Goście Państwa Młodych byli pod dużym wrażeniem. Odnotowaliśmy, przy barze, rekordy wypitych mini drinków. Każdy chciał wznieść toast takim kolorowym drineczkiem, taką miniaturką. Było wesoło. Było fenomenalnie. Otrzymaliśmy mnóstwo komplementów, a w szczególności para Młoda je otrzymała. Zachwyceni Goście nie szczędzili pochwał dla świetnej organizacji. To naprawdę miłe, aż chce się pracować i dawać z siebie jak najwięcej.

 

A teraz idziemy na jednego, a teraz idziemy drinki pić..

 

Echa tej piosenki zostały nam jeszcze w uszach. Rozbawieni Goście z ochotą wracali do barmanów. Z wielką przyjemnością polecamy wszystkim taką atrakcje. Wielokrotnie ratowała przed upałem i wielokrotnie sprawdzała się podczas chłodniejszych dni będą znakomitą alternatywą dla czystej wódki. Kultura picia się zmienia. Aktualnie bliżej nam do delektowania się alkoholem niż do szybkiego odurzenia. W krajach śródziemnomorskich pija się częściej, a mniej. Picie jest częścią dnia. My do tego dążymy. I wychodzi nam coraz lepiej.

 

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...