Atrakcje na wieczór panieński, które wybrać? Te, które zadowolą i rozbawią wszystkie dziewczyny i wprawią w idealny nastrój do wspólnej zabawy. Zatem nie czekaj, aż ktoś sprzed nosa sprzątnie Ci przebojowych barmanów, tylko rezerwuj termin swojej imprezy i baw się z prywatnym polewaczem procentów.

Atrakcje na wieczór panieński. Jakie korzyści masz z zatrudnienia prywatnego barmana na swoją imprezę?

 

Czaderska obsługa barmańska na wieczorze panieńskim to gwarancja idealnego klimatu. A jak go osiągniesz? Popijając z przyjaciółkami orzeźwiające i naładowane cytrusami koktajle, które nie powodują kaca a wręcz dodają energii i wprawiają w wyśmienite humory.

A co oprócz obsługi barmańskiej? Jakie jeszcze atrakcje ma w zanadrzu barman? Proponujemy naukę sporządzania drinków. To pożyteczna forma spędzenia czasu połączona z aktywną rozrywką. U boku profesjonalisty możecie stworzyć swoje ulubione, klasyczne koktajle, bądź puścić wodzę fantazji i stworzyć autorski koktajl. Jeżeli będziecie miały ochotę barman przeprowadzi kilka zabawnych konkursów. Wcześniej możecie pomyśleć o nagrodzie bądź karze dla przegranej uczestniczki.

Z atrakcji na wieczór panieński najbardziej gorącym pomysłem jest pokaz barmański. To atrakcja z najwyższej półki. Show, o którym mowa to porywające widowisko z pogranicza magii i żonglerki. Jest to nietuzinkowa atrakcja, która wprawi w zachwyt i nakręci do fantastycznej zabawy. Wejdź i zobacz filmiki Radka, które dokumentują jego umiejętności – flairtender – pokazy barmańskie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Łęczyca – relacja z imprezy

Barman na wesele Łęczyca. Tak się składa, że mieliśmy zaszczyt gościć w ostatnim czasie dwa razy w Łęczycy w zajeździe...

Zamknij