Barman na wesele Warszawa – relacja

25 sierpnia nasz Radek został oddelegowany jako barman na wesele. Warszawa, a właściwie jej urokliwe okolice ugościły Panią Agnieszkę oraz jej wspaniałych gości w malowniczo położonej willi, którą otaczał przez wszystkich podziwiany krajobraz.

Villa Czersk, oddalona zaledwie 25 kilometrów od Wilanowa, jest mieszanką słonecznej Italii, energetyzującej Hiszpanii i wysublimowanej Francji gdzie można skosztować owoców morza i cieszyć oko przepięknymi widokami. Tutaj z dala od hałaśliwej Warszawy na gości czeka śródziemnomorska architektura i egzotyczne menu.

To miejsce na przyjęcie weselne wyróżnia się ponadto możliwością biesiadowania na świeżym powietrzu wśród kwitnących jabłoni i oleandrów. Ponieważ klasyczna toskańska Villa położona jest na zabytkowej skarpie wiślanej z widokiem na dolinę Wisły.

Dookoła tysiące jabłoni, a w tle pozostałości Zamku Książąt Mazowieckich. Tego krajobrazu – kwitnącego ogrodu i zielonych przestrzeni drzew, nie można wymazać z pamięci.

Barman na wesele. Warszawa też może być „zielona”


Pani Agnieszka chcąc, aby jej przyjęcie było tak samo idealne jak bajecznie zielona Villa Czersk postanowiła, iż spocznie dopiero gdy zadba o najmniejsze szczegóły swojego ślubu. Przecież każdy element składa się na wygląd całości.

Znalazła więc barmana, który tworzył autorskie kompozycje z owoców, soków i alkoholu. Goście zachwyceni serwowanymi przez Radka napojami bawili się do wczesnych godzin rannych. O tak „późnej” porze przypomniało im wschodzące słońce nad doliną…

Drink Bar na przyjęciu to prezent dla wszystkich. Dorośli odkrywają z barmanem nowe smaki, a dzieci z radością pozują do zdjęć z napojem, przypisanym dla starszych, ale w wersji virgin.

Zapytaj o ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...