Fontanna Czekoladowa – Atrakcja na imprezę w domu

Fontanna czekoladowa  znalazła ostatnio zastosowanie w domowym zaciszu. Organizatorzy imprezy urodzinowej u Pani Anny uwielbiają słodkości i w trakcie rezerwacji barmanów zdradzili swoje słabości. My zaś chcąc spełnić ich zachcianki zaproponowaliśmy Fontannę Czekoladową jako dodatkową atrakcję na imprezę w ich domu.

Pomysł został przeforsowany i 13 października zjawiliśmy się ze sprzętem barmańskim oraz gorrrącą czekoladą.

Fontanna Czekoladowa. Atrakcja Na Imprezę w domu.

Dokładnie rzecz ujmując to były 30-te urodziny Pani Anny. Jej impreza musiała być wystrzałowa. Pomysł z barmanami był od początku istnienia pomysłu na zorganizowanie urodzin, pomysł na Fontannę to spontaniczna decyzja, ale jakże trafna.

Pani Ania ugościła swoich znajomych doborowo. Na wejście welcome drink na bazie świeżej mięty, limonek, wódki oraz syropu z marakui, a wewnątrz znakomita, słodka przekąska.

Ciepła czekolada + smaczne owoce to alternatywa dla ciast i ciężkich deserów. Panie były zachwycone. Polecamy każdemu takie rozwiązanie. Fontanna czekoladowa sprawdza się na każdego typu imprezie.

Zamów ofertę

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...