pokaz barmanski na wesele - reakcja gosciKrajewo Korytki – Sala Weselna w okolicach Zambrowa. Tak się składa, że kilkakrotnie mieliśmy okazję współpracować z Parami Młodymi organizującymi wesela w Korytkach.

Z uwagi na wielkość sali, przyjęcia które tam miały miejsce liczyły od około 200 osób. Zatem zapotrzebowanie na Orzeźwienie z Drink Baru również było ogromne i pożądane.

 

Krajewo Korytki Sala Weselna – Pokaz Barmański Atrakcją Na Przyjęciu u Pani Agnieszki i Pana Piotra

 

Siódmego lipca byliśmy „Gośćmi od Atrakcji” na weselu u Pana Piotra i Pani Agnieszki. Po spotkaniu i rozmowie z Parą Młodą zaproponowaliśmy im orzeźwienie przez cały wieczór w postaci drink baru oraz Show, które wprawi w zachwyt Gości przyjęcia. Para Młoda podjęła z nami współpracę w tym zakresie, a my zajęliśmy się wszystkimi szczegółami.

Pokaz Barmański z prawdziwego zdarzenia zachwycił Gości i nadał przyjęciu iście przebojowego charakteru. Zarówno starsi jak i młodsi wspaniale bawili się przy dźwiękach muzyki, podziwiając Barmana, który na pierwszym planie dawał popisy i prezentował różnorodne triki barmańskie.

Jeżeli szukasz pomysłu na swoje wesele zapewnij atrakcje rodem z Las Vegas i wynajmij Barmana, który da Twoim Gościom ogniste, pełne zwrotów akcji – SHOW.

Przeczytaj również artykuł: Barman na wesele – Zambrów. Jest to Relacja z Imprezy.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Restauracja Pałacowa Mińsk Mazowiecki – Relacja z Pokazu Barmańskiego

Restauracja Pałacowa w Mińsku Mazowieckim rozpieszcza Gości swoimi wykwintnymi daniami i znakomitą atmosferą. Przekonaliśmy się o tym współpracując przy okazji...

Zamknij