O wieczorze panieńskim popularnie się mówi, że to ostatnia noc podczas której można doświadczyć przyjemności niedostępnych po ślubie. Skoro to ma być ostatnia impreza z szansą na nieprzyzwoite zabawy i szalone pomysły to warto w każdym calu zaplanować jej przebieg. A co tworzy klimat i wywołuje najwięcej emocji? „Odjechany” gadżet na wieczór panieński z elementem erotyki.

„Peniski  to erotyczny gadżet na wieczór panieński w ulubionej kombinacji alkoholowej”

 

Plastikowe penisy? Nie… to przeżytek.

A co gdyby można było skonsumować takiego penisa i świetnie się przy tym bawić?

A co jeśli ten penis byłby o smaku naszego ulubionego alkoholu? Nie… to niemożliwe. A jednak.

Peniski, o których mowa mają niepowtarzalne smaki. To połączenie egzotycznych owoców z kolorowym alkoholem. Do najbardziej popularnych należą kombinacja brzoskwini z malibu oraz gruszki z wódką Absolut o tym samym smaku. Unikalne połączenia można wymyślać samemu. Kombinacji są tysiące. Najważniejsze co lubisz Ty i przyszła Panna Młoda.

Teraz to wszysto jest możliwe. Z Alkoholowymi peniskami zabawne filmiki, zdjęcia i salwy śmiechu gwarantowane. Kaloryczne i przesłodkie torty mają w końcu alternatywę w postaci fikuśnych penisków i plemników, które kuszą wyglądem i świetnie smakują. Obejrzyj zdjęcia i wyobraź sobie co będzie się działo na organizowanym przez Ciebie i Twoje koleżanki wieczorze z jadalnymi, alkoholowymi peniskami.

Gadżet na wieczór panieński

Alkoholowe galaretki w kształcie penisków i plemników dostępne są na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu. Razem stworzymy gamę ulubionych smaków, a ich kształt… same wiecie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Warszawa

23 lipca 2011 roku w Klubie Sosnowym w  Centrum konferencyjno – szkoleniowym "Businessman Institiute" odbyło się przyjęcie weselne, na które...

Zamknij