23 lipca 2011 roku w Klubie Sosnowym w  Centrum konferencyjno – szkoleniowym „Businessman Institiute” odbyło się przyjęcie weselne, na które został oddelegowany nasz barman Radek.  Klub Sosnowy spełnił oczekiwania gości i zachwycił swoim wnętrzem. Stylowa sala weselna oraz klimat klasycznego pałacyku sprawiły, że wszyscy czuli się tam jakby w innej epoce. Wspomniane miejsce stworzyło idealne tło do świętowania tego ważnego dnia w życiu Pary Młodej.

Barman na wesele, czyli całonocna zabawa z drinkiem w ręce

 

Klimatu idealnej zabawy niezaprzeczalnie dostarczył Drink Bar, obsługiwany przez barmana Radka. Goście, oprócz tradycyjnie pysznych koktajli mogli podziwiać efektowny sposób w jaki nasz barman je przyrządzał. Dzięki swojemu zamiłowaniu do robienia trików barmańskich, Radek każdy drink podawał w nietypowy sposób. W górę poszły szklanki i shakery, a oglądający jego popisy goście nie mogli wyjść z podziwu.

Drinki serwowane na przyjęciu smakowały wszystkim bez wyjątku. Barman na weselu dopytywał się o preferencje i ulubione owoce aby na koniec po krótkim wywiadzie stworzyć mieszankę w najlepszym połączeniu.

W ciągu kilku godzin od rozpoczęcia przyjęcia kolejka przy barze nie zmniejszała się. Kto przyszedł raz, już zawsze wracał i namawiał na spróbowanie swojego sąsiada. Świadczyło to tylko o jednym – że atrakcja jaką był barman na wesele – sprawdziła się w 100%.

Wiernymi smakoszami koktajli Radka byli również ci najmłodsi. Dzieci z chęcią popijały przygotowane bezalkoholowe mikstury z ozdobami typu parasolki i pióropusze z owoców. Dawało im to frajdę i sprawiało, że jak same powiedziały: „ czuły się jak w tropikach”.

Świetna współpraca i zadowolenie organizatorów z popularności jaką cieszył się Weselny Drink Bar sprawią, że na pewno wkrótce się spotkamy.

Zobacz również – Barman na wesele Łódź.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wódka na wesele – ceny

Sprawdź ceny 10 najczęściej kupowanych wódek na wesele i dowiedz się o 3 sposobach na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy podczas...

Zamknij