Hotel Belfort Łomża – Sala Weselna

Wesele w otoczeniu przyrody

Jako doświadczeni barmani, uczestniczyliśmy w wielu przyjęciach, dlatego z pełnym przekonaniem możemy Wam polecić ofertę hotelu Befort. Znajduje się on w Piątnicy niedaleko Łomży, przy ulicy Stawiskowskiej 32.

Jest to bardzo wyjątkowa lokalizacja, gdyż usytuowany jest na granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego i Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Tak piękne otoczenie daje mnóstwo możliwości obserwacji różnych gatunków ptaków, czy po prostu obcowania z przyrodą. Dzięki położeniu przy trasie nr 61 można tu z łatwością dojechać do Olsztyna, Warszawy, czy Białegostoku.

hotel belfort - przyjecie w otoczeniu przyrody

Wyjątkowe miejsce

W hotelu znajduje się klimatyzowana Sala Bankietowa, w której można urządzić wesele na 150 osób. W drugiej, mniejszej sali zmieści się 50 osób. Obsługa hotelu jest profesjonalna i zapewnia stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Menu przygotowywane jest przez Szefa Kuchni, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Pary Młodej. Cena za osobę to 120 zł, w czym przewidziany jest między innymi bezpłatny nocleg dla nowożeńców, upominek od hotelu oraz rabat  dla gości, którzy będą nocować w hotelu.