Jeśli szukacie najbardziej odpowiedniego miejsca na wesele w Tarnobrzegu – zwróćcie szczególną uwagę na Centrum Konferencyjno-Hotelowe „Anna” mieszczące się przy Alei Warszawskiej 318. Ten nowy ośrodek z powodzeniem pełni również rolę profesjonalnego domu weselnego o bardzo wysokim standardzie.

efektowne drinki

Organizując przyjęcie, na pewno zastan awiacie się nad wyborem alkoholi na tę wyjątkową imprezę.

W naszym kraju wciąż do mniejszości należą wesela bezalkoholowe. Do tradycji należą uroczystości, podczas których dla wielu osób punktem honoru jest wypicie jak największej ilości wysokoprocentowych napojów. W efekcie, imprezy takie często kończą się w opłakany sposób, a osoby w nich uczestniczące wstydzą się później swojego zachowania.

Jak zatem pogodzić udaną imprezę z naszą tradycją hucznego świętowania?

Idealnym, choć nie wszędzie jeszcze znanym, rozwiązaniem jest zaangażowanie barmanów.

Oczywiście, wielu czytelników może zaraz się oburzyć, że na weselu jedynym dopuszczalnym alkoholem jest czysta wódka.

Na szczęście, opinie osób, które zdecydowały się na zaangażowanie do swojej obsługi profesjonalnych barmanów – mówią same za siebie. W największym skrócie: nawet abstynenci mogli spróbować wyśmienitych (mimo, że bezalkoholowych) drinków. Poza tym, pokazy mistrzów sztuki barmańskiej robiły spore wrażenie na zgromadzonych gościach. Jednym słowem – drink bar za każdym razem okazuje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę (i nie są to odosobnione opinie).

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dom weselny Astoria – wspaniała zabawa w nowoczesnym wnętrzu

Dom weselny Astoria to niepozorny budynek położony w miejscowości Kanie w okolicy Pruszkowa, którą od centrum Warszawy dzieli zaledwie 20...

Zamknij