Dom weselny Astoria to niepozorny budynek położony w miejscowości Kanie w okolicy Pruszkowa, którą od centrum Warszawy dzieli zaledwie 20 km. Jednak niech Was nie zwiedzie zewnętrzna niepozorność tych budynków – kiedy tylko przekroczycie próg Domu Weselnego Astoria, to tak jakbyście weszli do innego świata – idealnego do zorganizowania wesela. Wiemy, to gdyż z uwagi na nasza profesję, byliśmy tam już niejeden raz i umilaliśmy zabawę gościom.

sala weselna astoria konskie

 Noc w towarzystwie barmanów

Wiele par ceni sobie nasze usługi z uwagi na to, że zabawa z nami jednoczy rodziny oraz sprawia, że nie można się nudzić. W naszej ofercie mamy również wiele innych atrakcji, które sprawiają, że zarówno młodzi jak i starsi goście są usatysfakcjonowani.

efektowne drinkiPrzygotowujemy również atrakcje dla najmłodszych takie jak chociażby fontanny czekoladowe. Wśród naszych drinków znajdują się również te nie zawierające alkoholu. Jest to wspaniała sprawa dla kobiet w ciązy, kierowców oraz oczywiście dzieci, które mają szanse poczuć się jak dorosłe.

Do dyspozycji gości jest także bar kawowy. Szeroka oferta i duży wybór usług sprawiają, że współpraca z nami jest łatwa i przyjemna a obsługa klienta – kompleksowa.

Ciekawe promocje i wyjątkowa atmosfera

Wracając do Domu Weselnego Atoria jest nowoczesnym wnętrzem z wszelkimi udogodnieniami dla klientów. Jednak to co wyróżnia tą salę weselną od innych to niesamowita atmosfera i wystrój, który zapiera dech w piersiach i sprawia, że każdy może razem z Wami przeżywać wyjątkowe chwile. Zespół, jaki obsługuje wesela posiada wieloletnie doświadczenie i jest niezwykle kreatywny, dzięki czemu gusta Państwa Młodych zawsze są w pełni zaspokojone. Jeżeli chodzi o dobór menu panuje pełna elastyczność. Pary, które decydują się na organizację wesela w domu weselnym Atoria w czasie między listopadem i marcem mogą liczyć na atrakcyjne zniżki cenowe i darmową oprawę fotograficzną oraz staropolski stół w cenie wesela.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwór Rogiński Kolno – Relacja z Przyjęcia

Nieopodal Kolna, w miejscowści Zakaleń leżącej w zachodnim skraju województwa podlaskiego, znajduje się idealne miejsce na zorganizowanie hucznego wesela. Dlaczego...

Zamknij