fontanna czekoladowa wynajemTak chyba większość dzieci wyobraża sobie szczęście: pyszna, płynna czekolada spływająca strumieniami z fontanny. Wystarczy tylko zanurzyć w niej nabity na patyczek owoc lub kawałek ciasta i skosztować. Teraz to marzenie można spełnić podczas swojego wesela. Fontanna czekoladowa na wynajem to prawdziwy hit wśród nowożeńców.

Trudno wyobrazić sobie wesele bez słodyczy. Jednak ciężkie, kremowe ciasta są już passe, a zwykłe ciasteczka wydają się zbyt banalne na tak wyjątkową okazję. Dlatego nowożeńcy coraz częściej decydują się na wynajem czekoladowej fontanny, która zwykle staje się jedną z większych atrakcji imprezy.

Jak działa Czekoladowa Fontanna?

Czekoladowa fontanna na wynajem to weselna atrakcja o bardzo prostym modelu działania. Funkcjonuje dokładnie tak jak każda inna fontanna, tylko zamiast wody spływa z niej kaskadami ciepła, płynna czekolada. W zależności od tego, jaki wariant wybierzecie, może to być klasyczna gorzka czekolada, czekolada mleczna, biała lub smakowa.

Czekoladowa fontanna obłożona jest miseczkami z drobnymi przekąskami: chrupiącymi paluszkami, piankami i owocami.  Wystarczy nabijać je na drewniane patyczki i zanurzać w płynnej czekoladzie. Znakomicie sprawdzają się w tej roli truskawki, winogrona, pomarańcze, czy pokrojone na kawałki banany.

Fontanna Czekoladowa – Goście to Kochają!

Czasem, jeśli nowożeńcy wspomną, że marzy im się fontanna czekoladowa na weselu i rozważają jej wynajem, starsza część rodziny zaczyna kręcić nosem. „Ale jak to fontanna? Po co? Co to za dziwactwo” – narzekają. Jednak później okazuje się, że słodka fontanna okazuje się główną atrakcją przyjęcia weselnego. Dodajmy, że już sam wygląd jej jest niezwykle apetyczny i efektowny, gdy wyeksponuje się ją na osobnym stoliku. I na pewno z owocami nadzianymi na patyczki zgromadzą się wokół niej nawet wcześniejsi sceptycy.

A Wy zdecydowalibyście się na taką oryginalną formę podania słodyczy? Kusi Was czekoladowa fontanna?

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fontanna Czekoladowa

Słodka, zmysłowa, aksamitna - taka właśnie jest czekolada. Już jedna jej kostka potrafi zachwycić każde podniebienie. A co się stanie,...

Zamknij