Nieopodal Kolna, w miejscowści Zakaleń leżącej w zachodnim skraju województwa podlaskiego, znajduje się idealne miejsce na zorganizowanie hucznego wesela.

Dlaczego akurat tam? Ponieważ Dwór Rogiński – bo o nim będzie mowa w tym artykule – jest położony w zacisznej okolicy, z dala od zgiełku miast. I nawet najbardziej roztańczona impreza weselna nie będzie nikomu przeszkadzała.

drinki na weseleGorrrąca atmosfera w Dworze Rogiński.

Zanim przejdziemy do opisu Dworu, mamy dla Was małą podpowiedź. Chcecie wiedzieć, jak podgrzać atmosferę każdego wesela? Wystarczy zaprosić do współpracy doświadczonych barmanów.

Dlaczego? Ponieważ dzięki ich umięjętnościom lepiej zintegrują się rodziny Panny i Pana młodego. Ich pokazy zrobią wrażenie na przybyłych gościach.

Ale to nie wszystko! Barmani, o których mowa potrafią przyrządzić fantastyczne drinki, które bez obaw mogą pić kierowcy, a nawet – w co trudno uwierzyć – kobiety w ciąży. Oczywiście są to drinki bezalkoholowe, ale kunszt barmanów sprawia, że smak tych napojów przebija wszystko to, co do tej pory mieliście okazję spróbować.

Atuty przyjęcia organizowanego w sali weselnej Dwór Rogiński.

Wracając do Dworu Rogińskiego. Ten niedawno wybudowany, nowoczesny obiekt dysponuje klimatyzowaną salą bankietową mogącą pomieścić największe wesela (do 300 osób).

Dla mniejszych uroczystości (do 100 osób) przeznaczono osobny budynek, tak zwaną Karczmę.

Dwór Rogiński to również restauracja serwująca pyszne, regionalne (i nie tylko) potrawy. Trzeba także wspomnieć o wygodnych miejscach noclegowych nie tylko dla gości wesela (pokoje 1-5 osobowe), lecz przede wszystkim dla Państwa Młodych.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Bankietowa Kalinowski Sokółka – Wesele w Carskim Klimacie

Jeśli marzycie o weselu odbywającym się w miejscu, którego wystrój przypomina carski pałac – z jego przepychem, wytworną elegancją, wręcz...

Zamknij