Jeśli marzycie o weselu odbywającym się w miejscu, którego wystrój przypomina carski pałac – z jego przepychem, wytworną elegancją, wręcz ociekający luksusem – zwróćcie baczną uwagę na salę bankietową Hotelu Kalinowski w podbiałostockiej Sokółce.

Ten nowy obiekt został urządzony z myślą o zaspokajaniu najbardziej wybrednych gustów, zarówno tych estetycznych, jak i kulinarnych.

dzieci z drinkamiZaproś na wesele przebojowych barmanów, a Twoje przyjęcie nabierze kolorów.

Jednak, jak powszechnie wiadomo, nawet najpiękniejsza sala weselna nie jest absolutnie gwarancją udanej zabawy.
Dlatego warto zaangażować do współpracy osoby, które sprawdziły się na wielu przyjęciach w Polsce. Mamy tu na myśli przebojowych barmanów, którzy dzięki swoim wysokim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zadziwiać swoimi umiejętnościami wszystkich gości bez względu na wiek.

efektowne drinkiW tym miejscu wspomnę, że barmani to atrakcja dla każdego pokolenia. Dzieci, młodzież oraz dorośli będą zachwyceni fantastyczną obsługą. Co więcej, barmani w sytuacjach kryzysowych, które niestety zdarzają się na weselach, są w stanie ożywić imprezę i sprowadzić ją na właściwe tory. A to za sprawą komunikatywnego nastawienia do ludzi i wiedzy, jak sprawić by na twarzach osób odwiedzających bar – pojawił się uśmiech. Zdradzę, że sztuczki prezentowane przez naszych barmanów wprawiły w osłupienie nie jedną osobę, która żyje na tym świecie dobre 70 lat.

Atuty sali bankietowej Kalinowski w Sokółce.

kalinowski sokolka sala na wesele

Wracając do Sali Bankietowej trzeba wspomnieć, że jest ona w stanie pomieścić wesele liczące do 150 gości. Właściciele gwarantują, że są w stanie zaoferować nawet najbardziej wyszukane menu, które układają zawsze w porozumieniu z organizatorami wesela.

Ponadto, goście weselni mogą liczyć na sporą, bo aż 50-procentową zniżkę na nocleg w wyjątkowo komfortowo urządzonych pokojach gościnnych.
Państwo Młodzi mają zagwarantowany darmowy nocleg w specjalnie dla nich przygotowanym apartamencie małżeńskim.

Na koniec warto wspomnieć o miejscu, w którym będziecie mogli zregenerować swoje siły po wyczerpujących hulankach weselnych.
Mamy na myśli przyhotelowe SPA, a w nim takie atrakcje, jak sauna fińska, łaźnia, basen z jacuzzi, a nawet (i jest to propozycja dla odważnych) – beczkę z lodowatą wodą.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel w Dobieszkowie – Wesele Wśród Przyrody

Zaledwie kilkanaście kilometrów dzieli Łódź - 700-tysięczną aglomerację miejską położoną w sercu Polski, od sielskiej enklawy ciszy i spokoju –...

Zamknij