drink bar na weseluWesele to kosztowna sprawa. Jednak nie oznacza to, że im więcej pieniędzy wydacie, tym bardziej będzie udane. Zadowolenie gości jest kwestią bezcenną i wcale nie wymaga ogromnych nakładów finansowych – znacznie ważniejsza jest pomysłowość. Dlatego weselny drink bar to najbardziej trafiona inwestycja, jaką mogą zaplanować nowożeńcy.

Weselny drink bar to atrakcja, która na każdym weselu robi prawdziwą furorę. Wokół eleganckiego baru, w jakim pracują profesjonalni barmani gromadzą się wszyscy goście. A później, jeszcze długo po imprezie wspominają, jakie pyszne koktajle były serwowane na imprezie.

Dlaczego weselny drink bar to trafiona inwestycja? Oto 5 powodów

Na postawie opinii samych nowożeńców, którzy przetestowali drink bar na własnym weselu, podajemy 5 powodów, dlaczego warto wybrać właśnie tę atrakcję.

1. Drink bar na wesele to znakomita alternatywa dla klasycznego podawania alkoholu na tego typu imprezach, czyli czystej wódki stawianej na stołach. To zupełnie inny wymiar kultury picia. Ani Wy, ani Wasi goście nie będziecie tego żałować.

 
2. Drink bar na weselu pełni funkcję integracyjną. Pyszności serwowane przez barmanów przyciągają wszystkich gości sprawiają, że łatwiej nawiązać kontakt tym, którzy wcześniej się nie znali.

 
3. Drink bar na weselu sprawia, że zachwyceni będą młodzi bywalcy modnych klubów, którzy przyzwyczajeni są do najlepszych alkoholi i oryginalnych form ich podawania. To strzał w dziesiątkę, jeśli sporą część gości stanowi grupa 20-40 lat.

 
4. Dla gości ze starszego pokolenia weselny drink bar może być wyjątkową okazją, by skosztować drinków i koktajli, których nigdy nie pili. Co ciekawe, z opinii nowożeńców wynika, że starsze pokolenie jest drink barami zachwycone!

5. Drink bar to nie tylko alkohole, bo barmani przygotowują też znakomite koktajle bezalkoholowe. Dzięki temu osoby, które unikają z różnych względów „procentów” mogą skosztować czegoś naprawdę dobrego, a nie ograniczać się do wody i soków z kartonu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Roll Bar Na Wesele

Jaki alkohol kojarzy Ci się z weselem? Pewnie odpowiesz, że przede wszystkim wódka, ewentualnie wino podawane do gorących posiłków. A...

Zamknij