roll bar na weseleJaki alkohol kojarzy Ci się z weselem? Pewnie odpowiesz, że przede wszystkim wódka, ewentualnie wino podawane do gorących posiłków. A co powiesz na piwo? Zanim przerazi Cię wizja pustych puszek po piwie walających się na weselnych stołach, dowiedz się, czym jest Roll Bar i dlaczego warto go wynająć na wesele.

Piwo na weselu wielu osobom wydaje się zbędną ekstrawagancją. Rzeczywiście, jakiś czas temu jakość tego trunku dostępnego na polskim rynku pozostawiała wiele do życzenia: w sklepach dominowała oferta kilku dużych firm, których produkty koneserzy uważali za niegodne nazwy „piwo”.

Teraz jednak picie piwa stało się modne, a na rynek weszły niewielkie browary. Dziś chmielowy napój dostępny jest w bardzo dużym wyborze, a liczba miłośników tego trunku systematycznie rośnie. Z pewnością będą oni usatysfakcjonowani, jeśli na weselu poza tradycyjną wódką będzie też dostępny ich ulubiony napój.

Roll Bar, czyli jak podawać piwo na weselu

Problemem z piwem na weselu była zawsze trudność z estetycznym podaniem tego trunku. Puszki czy butelki ustawiane na stołach wyglądają mało estetycznie. W dodatku szybko się nagrzewają, a zawartość traci tym samym walory smakowe. Rozwiązaniem jest Roll Bar – prawdziwy hit na weselach i różnego rodzaju imprezach.

Czym jest roll bar? Jest to urządzenie służące do nalewania piwa prosto z beczki. Wygląda jak element wyposażenia baru, ale jest mobilne i możesz je bez trudu zamówić na organizowaną przez siebie imprezę. Wynajmując roll bar na wesele możesz wybrać wersję tańszą – wówczas goście sami obsługują bar i nalewają sobie piw, lub droższą – z barmanem serwującym napój. Roll Bar może być wyposażony w beczkę takiego piwa, jakie wybierzesz – wybór rodzajów jest bardzo duży.

Co ważne, roll bar jest wyposażony w urządzenie do chłodzenia piwa, dzięki czemu napój serwowany jest w perfekcyjnej temperaturze. Koneserzy chmielowego trunku na pewno docenią taką atrakcję na weselu!

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barista Na Dni Otwarte – To Wyróżni Twoją Firmę

Dni otwarte, które będą kolejną nudną imprezą z ulotkami, folderami reklamowymi i kilkoma przemawiającymi pracownikami, mogą Twojej firmie przynieść więcej...

Zamknij