hotel groman sekocinHotel Groman Sękocin jest malowniczo położonym obiektem, w którym można zrobić wspaniałe przyjęcie po ślubne. Zielony park wokół hotelu sprzyja spacerom i tworzy sielankową aurę, która udziela się Gościom i Parze Młodej. Jest spokojnie, przyjemnie i romantycznie. Idealne miejsce na spędzenie swojego wieczoru po ślubnego w gronie znajomych i rodziny.

Hotel Groman Sękocin – Dodaj Kolorów Swojemu Weselu i Zatrudnij Barmanów.

zajazd pod brzozami maly plockBarmani na przyjęciu weselnym są jak kucharze. Przygotują wspaniałe koktajle, które dopieszczą podniebienia gości i sprawią, że podany napój będzie przyrządzony zgodnie z ich gustem smakowym.

 

hotel windsor jachranka - show barmanskie

Pokaz Barmański w Hotelu Groman – Sękocin. Zarezerwuj wrażenia na swoim weselu.

Jeżeli chcecie dodatkowo uatrakcyjnić wesele w Hotelu Groman w Sękocinie proponujemy Ognisty Pokaz Barmański. Jest to niesamowite Show Barmańskie z pogranicza magii i żonglerki, które oczaruje Gości i dostarczy im wielu wrażeń.

Fantastyczne podrzuty butelkami, energiczne ruchy barmana, które odbywają się pod muzykę oraz mistrzowskie podmuchy ogniem, które dodadzą pikanterii całemu występowi. To wszystko i o wiele więcej można zobaczyć podczas wystrzałowego występu barmana. Aby zobaczyć więcej Kliknij ==> Tutaj

Przeczytaj poprzedni wpis:
Magnolia Ząbki – Sala Weselna Na Twoje Wesele – Opinie + Zdjęcia

Sala Magnolia Ząbki, ciekawe miejsce w pobliżu Warszawy do zorganizowania wymarzonego przyjęcia weselnego. Przestronna sala, miła i doświadczona  obsługa, która...

Zamknij