sala magnolia zabkiSala Magnolia Ząbki, ciekawe miejsce w pobliżu Warszawy do zorganizowania wymarzonego przyjęcia weselnego. Przestronna sala, miła i doświadczona  obsługa, która zadba o potrzeby najbardziej wymagających Gości.

Sala Magnolia Ząbki – Idealne Miejsce W Pobliżu Warszawy Do Zorganizowania Swojego Przyjęcia Weselnego.

Dom bankietowy Magnolia to dogodne miejsce, w którym można zorganizować przepiękne przyjęcie po ślubne. Na terenie obiektu znajduje się wiele udogodnień takich jak przestronny parking do dyspozycji gości oraz zamknięty, ogrodzony park co sprawia, że wszyscy czują się bezpiecznie i mogą się bawić bez stresów.

drink

Na sali weselnej Magnolia panuje ponadto niepowtarzany klimat. Tworzą go elegancki i klasyczne dekoracje sali, światło świec oraz błyszczący i zachęcający do zabawy parkiet. Ponadto oczekiwania i zachcianki Gości spełni wykwalifikowana obsługa i dostojni kelnerzy. To oni sprawią, że każdy z osobna poczuje się doceniony.

Barmani Na Sali Weselnej Magnolia – Ząbki.

Barmani Na Weselu tworzą niepowtarzalne wrażenia, co wiadomo nie od dziś. Również na sali weselnej Magnolia oczarowują Gości oraz spełniają oczekiwania i zachcianki kubków smakowych każdego.

Z barmanami na weselu jest cudownie. Goście mogą smakować różnych kompozycji koktajli przez cały wieczór. Autorskie połączenia alkoholowe zaskoczą każdego i pozostawią pozytywne wrażenia po przyjęciu.

Sala Bankietowa Magnolia
ul. Ks. Ignacego Skorupki 5
05-091 Ząbki

Przeczytaj poprzedni wpis:
Trendy 2013 – Weselny Drink Bar Wybrany Najlepszą Atrakcją Ślubną

Czytelnicy serwisu ślubnego Bridelle wytypowali naszą firmę do konkursu na Najlepszą Atrakcję Ślubną. Głosowanie odbywało się w dniach 3-16 czerwca...

Zamknij