Czytelnicy serwisu ślubnego Bridelle wytypowali naszą firmę do konkursu na Najlepszą Atrakcję Ślubną. Głosowanie odbywało się w dniach 3-16 czerwca i zakończyło się dla nas niekwestionowaną wygraną.

Weselny Drink Bar – Trendy Atrakcja Na Imprezę

najlepsza atrakcja na wesele

O nominacji do Trendsetters Bridelle 2012, w kategorii Najlepsza Atrakcja Ślubna, dowiedzieliśmy się dzięki czujnym fanom naszego FunPage’a na Facebooku. W sumie naszej klientce Marzenie, która widziała nas pierwszy raz u swoich znajomych ;) To oni zakomunikowali nam, że walczymy o tę nagrodę, a następnie wsparli nasze starania w drodze po zwycięstwo.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos. Weselny Drink bar cieszy się popularnością. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie świadczące o tym, że kultura picia się zmienia i coraz więcej osób organizujących przyjęcia sięga po różnorodne alkohole nie zawężając wyboru gości do czystej wódki.

najlepsza atrakcja slubna

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kryształowy Dworek. Sala Weselna W Pobliżu Warszawy – Zdjęcia + Opinie

Kryształowy Dworek, to sala pod Warszawą gdzie z powodzeniem można zorganizować przyjęcie poślubne. Dopasuj Atrakcje Do Stylu Wesela. Zarezerwuj Wystrzałowe...

Zamknij