krysztalowy dworekKryształowy Dworek, to sala pod Warszawą gdzie z powodzeniem można zorganizować przyjęcie poślubne.

Dopasuj Atrakcje Do Stylu Wesela. Zarezerwuj Wystrzałowe Dodatki Na Przyjęcie W Kryształowym Dworku.

Kryształowy Dworek to klasyczne miejsce, w którym Ty i Twoi Goście na pewno dobrze się poczujecie. Przyjazna i pomocna obsługa oraz dobre jedzenie to podstawa, aby zarezerwować salę weselną. Do tego należy pamiętać, aby kontakt z Menadżerem był poprawny i szybki. To znaczy aby zarządzająca personelem osoba była łatwa w komunikacji i z powodzeniem rozwiązywała bieżące sprawy.

barman na wesele starachowiceCo jeszcze? Na pewno unikalne i zaskakujące atrakcje. W szczególności polecamy Obsługę Barmańską Na Weselu, która jest niespodzianką dla wszystkich.

Zadowoli Panie, które będą mogły próbować piękne drinki o wyrafinowanym smaku. Rozbawi dzieci, które będą popijały tak jak dorośli super koktajle i będą mogły się poczuć jak mama czy tata. Nie pozostaną pominięte przy tej atrakcji. Kierowcy zaś czy też osoby niepijące z powodzeniem będą mogły się rozkoszować owocowymi koktajlami i również czuć klimat wesela.

Obsługa Barmańska na weselu to barwne drinki, uśmiechnięte twarze i gwarancja orzeźwienia po tańcach na parkiecie. Poczytaj więcej, klikając <TUTAJ>

Kryształowy Dworek
Wesela, Imprezy okolicznościowe

ul. Wesoła 14
Emilianów / Radzymin
info@krysztalowy.pl
tel. 022 786 58 09
GSM 604 24 34 85

Przeczytaj poprzedni wpis:
Willa Zagórze – Sala Na Twoje Przyjęcie Weselne – Opinie + Zdjęcia

  Willa Zagórze to miejsce, w którym Twoi Goście poczują się wyjątkowo. Subtelne wnętrza sal balowych, wzbogacone dekoracjami robią niesamowite...

Zamknij