Willa Zagórze to miejsce, w którym Twoi Goście poczują się wyjątkowo. Subtelne wnętrza sal balowych, wzbogacone dekoracjami robią niesamowite wrażenie i sprawią, że noc weselna zapadnie głęboko w pamięci każdego Gościa.

Willa Zagórze. Elegancja I Wyrafinowany Smak.

willa zagorze

Szef Kuchni w Willi Zagórze dopieści podniebienia wszystkich Gości i sprawi, że poczują się oni wyróżnieni. Potrawy będą nie tylko smaczne, ale również efektownie podane.

Ponadto serwis kelnerski zadba o to, aby nikomu nic nie zabrakło i aby każdy czuł się odpowiednio ugoszczony. Kelnerzy doleją wina, zapytają czy wszystko jest w porządku, doniosą kończący się alkohol, posprzątają gdy Wy będziecie się w najlepsze bawić.

Na przyjęciu najważniejszy jest spokój ducha i opanowanie. Aby dobrze się bawić trzeba się czuć bezpiecznie i pewnie. Nie należy zaprzątać sobie głowy drobnostkami. Dlatego tak ważna jest obsługa na przyjęciu oraz doświadczony menadżer, który opanuje sytuację i dopilnuje wszystkiego.

W Willi Zagórze pracuje sprawdzony zespół. Aby się o tym przekonać trzeba osobiście przyjść i rozmówić się z pracownikami. Na pewno wyczujemy spokój i pewność siebie u swoich rozmówców.

Zagwarantuj Sobie Spokój Na Przyjęciu Weselnym.

drink

Jak już wspomnieliśmy ważną kwestią jest zgrany i doświadczony zespół ludzi, którzy zadbają w naszym imieniu o szczegóły. Ale ponadto ważne jest, aby uprzedzić różne możliwości, które czasami płatają nam figla. I tak, Barmani Na Weselu, którzy dopieszczą i zadbają o podniebienia gości, nie raz ratowali przyjęcie z opresji.

Orzeźwiającymi i pysznymi koktajlami chłodzili gardła po tańcach na parkiecie, a kiedy pogoda sprawiała, że żar się z nieba lał serwowali zimne i lekkie napoje, aby ulżyć Gościom zgrzanym i zmęczonym.

Wielokrotnie Barmani również towarzyszyli rodzinom Państwa Młodych w poznawaniu się. Gdy Goście z różnych rodzin zbierali się przy barze, mieli okazję do nawiązania kontaktu i zbliżenia się do siebie.

Chcąc dowiedzieć się więcej o naszej pracy, przeczytaj opinię naszych Klientów ===> Kliknij Tutaj.

Hotel WILLA ZAGÓRZE

Zagórze 7 km od Warszawy
05-079 Okuniew

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dom Weselny Korona – Zdjęcia + Opinie

Dom Weselny Korona to świetne miejsce na zorganizowanie przyjęcia poślubnego. Obiekt położony jest blisko Warszawy w zacisznym parku przy lesie....

Zamknij