Hotel Rest Warszawa – Zorganizuj wspaniałe przyjęcie

Hotel Rest mieści się w okolicy Warszawy. Dzięki niespełna 30 minutom jakie trzeba poświęcić aby dojechać do niego z centrum stolicy, tworzy dogodne miejsce do zorganizowania przyjęcia poślubnego. Jednak świetne położenie to tylko jeden z wielu atutów. Miejsce to wyróżnia elegancki wystrój i niebanalna kuchnia. Dania są nie tylko pyszne, ale również estetycznie podane. Nie znajdziecie tu tradycyjnego i nudnego schabowego.

hotel rest

Warto podkreślić, że rezerwując wesele w hotelu Rest Para Młoda nie musi się martwić o nocleg. Piękny i klimatyczny pokój zostanie jej przeznaczony w prezencie od właściciela hotelu. Ta miła niespodzianka jest na pewno bardzo przydatna i stawowi duże udogodnienie.

Czego nie może zabraknąć na Waszym weselu?

O rzeczach niezbędnych takich jak dobry zespół czy wódka czysta nie wspominamy.  Chociaż warto w tym momencie ostrzec, aby do obsługi naszego przyjęcia nie zatrudniać rodziny. DJ, który ostatnio był na weselu u naszego klienta, był wujkiem Pana Młodego. Niestety jego talent do zabawiania Gości był bardzo znikomy. A z uprzejmości nikt nie był wstanie zwrócić mu uwagi. Pamiętajcie o tym koniecznie.