sala malaga lodzMarzysz o weselu w stylu amerykańskim? Przyjęcie w plenerze, białe altany, mnóstwo świec, nastrojowo i romantycznie? Do tego na bieżąco przygotowywane przekąski na grillu w otoczeniu drzew i zieleni. Takie możliwości znajdziesz niecałe kilka kilometrów od Centrum Łodzi, w sali weselnej Malaga, gdzie marzenia o niespotykanym przyjęciu stanął się rzeczywistością.

Sala Malaga w Łodzi charakteryzuje się ciekawymi możliwościami na zorganizowanie swojej imprezy poślubnej. Obiekt dysponuje salami bankietowymi oraz przestrzenią do zaaranżowania przyjęcia pod namiotami. Budynek można określić jako dworek otoczony drzewami, altankami, zadbanymi alejkami bo tak też wygląda.

Przyjemna przestrzeń dookoła, wypełniona zielenią i miejscami do tego aby móc usiąść i spokojnie porozmawiać jest wielkim atutem. Nie rzadko bywa tak, że sale bankietowe, mimo iż funkcjonalne i ciekawe wewnątrz, nie zadbały o atuty zewnętrzne. W obiekcie jaki proponują właściciele Malagi jest bardzo wiele miejsca i przestrzeni przed budynkiem. Można pospacerować z dziećmi, mogą one nawet pobawić się w chowanego ukrywając się za drzewami czy krzewami. Sprawia to, że Goście poczują się swobodnie i będą mogli odetchnąć po tańcach na parkiecie oraz urozmaicić czas dzieciom.

fontanna czekoladowa wynajemAtrakcje Na Wesele. Fontanna Czekoladowa i Bar z Pyszną Kawą.

Ponieważ każdy dobry organizator chce sprawić, aby jego impreza była unikalna i przebojowa podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas planowania. Warto pomyśleć o atrakcjach, które w sposób subtelny urozmaicą imprezę i wzbogacą ją o nowe doświadczenia dla Gości. Nie zapominajmy, że przyjęcie takie jak wesele trwa czasami nawet do 12 godzin. Przez ten czas warto zapewnić swoim towarzyszom zabawy ciekawe doświadczenia, aby się nie nudzili, a imprezę mogli wspominać przez długi czas.

Świetnym pomysłem na wesele będzie opływająca ciepłą, aksamitnie delikatną czekoladą fontanna. To deser, którym można się delektować przez całe przyjęcie. Do tego przygotowywane są estetycznie wyglądające przekąski takie jak owoce, pianki, rurki. Rezerwując Fontannę Czekoladową w naszej firmie łącznie z Drink Barem proponujemy ciekawe i apetyczne rabaty.

Bar z prawdziwą kawą to ważny element dobrego przyjęcia. Większość z Gości posiłkuje się kawą aby się pobudzić, dodać sobie energii i siły do dalszej zabawy. Jeżeli brakuje takiego naturalnego dopalacza brakuje, nie ma się czym wesprzeć, aby odgonić od siebie sen i przepędzić zmęczenie i ziewnięcia. Nie liczymy tutaj kawy rozpuszczalnej, która jest słabiutka i to zwyczajnie napój kawowy a nie pobudzająca dawka kofeiny.

Warto pamiętać, że estetycznie przygotowane stanowisko kawowe, z automatycznym ekspresem to oszczędność czasu i utrzymanie porządku przez całe przyjęcie. Stanowiska kawowe i herbaciane gdzie takiej kawy nie ma są przygotowane amatorsko. Goście muszą sami przyrządzać napoje i tworzy się rozgardiasz. Stolik kawowy nie zachęca do wypicia kawy. A jeżeli już się na nią zdecydujemy, nie ma przyjemności z delektowania się nią.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dom Weselny Fantazja – Zdjęcia i Opinie

Dom Weselny Fantazja mieści się w pobliżu Warszawy, w Piasecznie. Wyróżnia się spośród innych lokali niebanalnym serwisem kelnerskim, urokiem potraw...

Zamknij