dom weselny fantazjaDom Weselny Fantazja mieści się w pobliżu Warszawy, w Piasecznie. Wyróżnia się spośród innych lokali niebanalnym serwisem kelnerskim, urokiem potraw i ich smakiem oraz wyjątkowo szeroką ofertą i różnorodnością kulinarną. Można skosztować tam owoców morza oraz tradycyjnych dań.

Kolejną bardzo interesującą opcją jaką gwarantuje Dom Weselny Fantazja jest możliwość urozmaicenia imprezy poprzez zamówienie przekąsek tematycznych. Pary Młode decydują się na swojskie wyroby, śródziemnomorskie przysmaki bądź szlacheckie pieczenie w postaci dzika serwowanego  przez samego szefa kuchni.

Przyjemnością dla oka będą również dodatki i ozdoby stołu bardzo naturalnie przyrządzane bo ze świeżych owoców. Rzeźbienie w owocach to inaczej carving. Jest to umiejętność, którą świetnie posługują się również barmani tworząc niesamowite ozdoby na koktajlach dla Gości.

drinkPrzebojowa Obsługa Barmańska Na Weselu.

Mówiąc o drinkach na myśl przychodzą orzeźwiające koktajle rodem z Hawajów. Kolorowe palemki, bajeranckie ozdoby, pióropusze z owoców. Do tego warstwy kolorów, dużo lodu i efektowne szklanki.

Oprócz wyglądu i smaku drinków liczy się sposób ich podania. Jeżeli zarezerwujesz drink bar na swoje przyjęcie w Domu Weselnym Fantazja, pamiętaj, że obsługa musi być przebojowa. Dla nas uśmiechnięci barmani to priorytet. Do tego komunikacja z Gośćmi i umiejętność wychwycenia na jakie smaki mają właśnie ochotę.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwór Kruszów Tuszyn – Sala Bankietowa

Dwór Kruszów to bez wątpienia wyjątkowy punkt na mapie miasta. Obsługa jest otwarta i gościnna a dawne tradycje łączone z...

Zamknij