Dwór Kruszów to bez wątpienia wyjątkowy punkt na mapie miasta. Obsługa jest otwarta i gościnna a dawne tradycje łączone z nowoczesnością. Bogata a zarazem pomysłowa aranżacja wnętrz to tylko jedno z wielu kuszących dobrodziejstw. Możecie spędzić tu czas w atmosferze jak z bajki.

Klimatyczne Miejsce – Dwór Kruszów

Na specjalne życzenie kucharze mogą zrealizować zamówienia na pieczonego świniaka, cielaka, suma lub zestaw szynek. Jednak to nie koniec możliwości tego obiektu, ponieważ oferta kulinarna jest dość wszechstronna i możecie wybrać to co najbardziej zaspokoi wasze pragnienia.

Ciekawostką dotyczącą lokalu jest fakt, iż stanowił on plener filmu znanego reżysera Andrzeja Wajdy, a cała sceneria została zawarta osadzona w „Ziemi Obiecanej”.

Orzeźwiające Drinki i Przebojowi Barmani Wprowadzą Fantastyczną Atmosferę.

atrakcje na wesele w dworze kruszow

Tradycyjny styl Dworku Kruszów świetnie przełamią barmani, którzy zaserwują orzeźwiające koktajle o unika lnym wyglądzie. Każdy zgodzi się z tym, że autorskie drinki sprawią, że ciało się ochładza, a my się relaksujemy i doładowujemy energią.

Polecamy w szczególności soczyste drinki na przyjęcia. Są znakomitą alternatywą dla czystej wódki, a przecież mając szeroki wybór w potrawach nie możemy pozwolić aby to co pijemy nie było smaczne i różnorodne.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Lipowy Gościniec Otwock – Zdjęcia + Opinie

Lipowy Gościniec Otwock to piękne miejsce na przyjęcie w tradycyjnym stylu. Wystrój sali jest biesiadny, dużo drewna, przyjemny park na...

Zamknij