lipowy gosciniecLipowy Gościniec Otwock to piękne miejsce na przyjęcie w tradycyjnym stylu. Wystrój sali jest biesiadny, dużo drewna, przyjemny park na zewnątrz, w którym można miło spędzić czas i pospacerować z dziećmi oraz samemu złapać orzeźwiającego powietrza po intensywnej zabawie na parkiecie.

Przede wszystkim jednak urzeka swobodny, leśny nastrój. Aura ta sprzyja zabawie.

barman na wesele

Lipowy Gościniec Otwock – Znakomite Miejsce Na Przyjęcie w Biesiadnym Stylu.

Każda Para Młoda ma inne oczekiwania. Jeżeli jednak chcesz mieć przyjęcie w wiejskim stylu proponujemy Lipowy Gościniec. Atmosfera sprzyja biesiadowaniu, wspólnej zabawie, a jedzenie jest syte i domowe. Każdy kto miał okazję jadać w Gościńcu pochwali duże i smaczne porcje. Na pewno Goście nie wyjdą głodni, nie będą również narzekać na filigranowe porcje i mały wybór. Obsługa Gościńca dba o różnorodność potraw oraz ich apetyczny wygląd.

Drink Bar I Fontanna Czekoladowa Na Weselu W Lipowym Gościńcu w Otwocku.

fontanna czekoladowa wynajemOrganizatorzy przyjęć nie tylko myślą o dobrym zespole czy smacznym poczęstunku, ale również o unikalnym urozmaiceniu imprezy poprzez rezerwację atrakcji na wesele. Pomysły można mnożyć, ale tylko niektóre z nich się sprawdzą i spowodują, że każdy Gość na nich skorzysta.

W szczególności polecamy owocowe koktajle, które orzeźwiają i dodają energii w upalne dni. Goście otrzymają takie rarytasy jeżeli zamówicie Państwo Drink Bar Na Wesele. To ekonomiczna atrakcja, która przypada do gustu każdemu. Korzystają z niej dzieci, dorośli oraz osoby niepijące.

Świetnym pomysłem jest również urozmaicenie deseru, poprzez rezerwację słodkiej i aksamitnej czekolady, która płynąc po kaskadach zachęca do skosztowania. Dookoła czekolady ustawione są owoce oraz ciasteczka, rurki czy pianki. Smakołyków jest bardzo wiele, różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Klub Sosnowy. Sala Weselna w Warszawie

  Malowniczo położony Klub Sosnowy w Warszawie z pewnością przypadnie każdej, przyszłej Parze Młodej do gustu. Usytuowany jest nieopodal sosnowego...

Zamknij