Malowniczo położony Klub Sosnowy w Warszawie z pewnością przypadnie każdej, przyszłej Parze Młodej do gustu. Usytuowany jest nieopodal sosnowego lasu. Świerze powietrze i leśna aura na pewno pozytywnie wpłynął na nastroje Gości, którzy będą mogli przespacerować się alejkami pobliskiego parku.

Właściciele tego niezwykłego miejsca zadbają o dobre samopoczucie i spełnią wszelkie oczekiwania Gości. Atutem tego miejsca jest bez wątpienia kompleks spa & wellness. Wystarczy skontaktować się z obsługą hotelu i można wypoczywać w jakuzzi bądź delektując się masażem. Dzień przed tym wielkim i ważnym dniem jakim jest ślub i wesele to będzie wspaniały relaks dla ciała.

Klub Sosnowy w Warszawie – Kompleksowo Zorganizowane Przyjęcie

Załoga Klubu Sosnowego oferuje swoim Gościom kompleksową obsługę wesela we wspaniałym barokowym stylu. Bogate wyposażenie wnętrz sprawi, że Para Młoda oraz goście będą tego dnia czuli się wyjątkowo. Klasyczny charakter przyjęcia z pewnością spełni oczekiwania tych osób, które cenią sobie elegancję. Atmosfera, która panuje w Klubie Sosnowym jest iście królewska. Pyszne dania, przepiękne otoczenie a także wykwalifikowany personel to zalety tego unikalnego miejsca.

Pokaz Barmański – Atrakcja, która zachwyci Gości Klubu Sosnowego w Warszawie.

pokaz barmanski na weselu 2

Pokaz Barmański to atrakcja, która dodaje energii i jest znakomitym oderwaniem od codzienności.

Rezerwując takie show można być pewnym, że nas oraz naszych Gości czeka duża dawka emocji, które pozytywnie wpłyną na dalszy przebieg zabawy.  W górze można oglądać butelki, szklanki, kubki i inne akcesoria barmańskie. Do tego efektowne podmuchy ognia dodadzą występowi barmana nutki fantastyki rodem z filmów, czy bajek. To wszystko można zobaczyć między innymi w Klubie Sosnowym w Warszawie, jeżeli skontaktujecie się z nami i zaprosicie na swoje wymarzone przyjęcie.

Zapraszamy również do obejrzenia show barmańskiego w wersji Video: >>>TUTAJ<<<

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fontanna Czekoladowa Na Wynajem

Tak chyba większość dzieci wyobraża sobie szczęście: pyszna, płynna czekolada spływająca strumieniami z fontanny. Wystarczy tylko zanurzyć w niej nabity...

Zamknij